Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Вгадайте хто це сказав.

"Понимает ли это Янукович, озабоченный своей властью, - неизвестно, но такой план начал реализовываться под вывеской Януковича руками опричников Путина в Украине.

Именно поэтому главная задача сегодня - поднять всех тех граждан Юго-Востока, которые не хотят жить в путинской России и быть быдлячими козлами в этой быдлячей нео-империи. Центр и Запад все равно отбросят страх и массово будут отстаивать себя и собственную страну. Уверена, что на Юго-Востоке среди молодежи абсолютное большинство хотят европейских ценностей, а значит, и их родители поддержат своих детей."

Відповідь


28

Коментарі

11.12.13, 01:55

Дещо здивований такій метаморфозі...
Але сказано по суті все вірно...

    21.12.13, 02:02

    Я знаю, хто це сказав - богохульська. Якщо бажаєш зберегти інтригу видали мій кам.

      31.12.13, 02:10Відповідь на 2 від Танк_

      Я знаю, хто це сказав - богохульська. Якщо бажаєш зберегти інтригу видали мій кам.
      Яка тут інтрига... саме нЄдоумЄніЄ невже в неї ще збереглись залишки совісті(???)

        41.12.13, 02:18Відповідь на 3 від Perovdupu

        Я знаю, хто це сказав - богохульська. Якщо бажаєш зберегти інтригу видали мій кам.Яка тут інтрига... саме нЄдоумЄніЄ невже в неї ще збереглись залишки совісті(???)Вона завжди відчуває куди вітер дме. Так само як і Жванія. Відчули запах смаженого - вирішили перекинутись.

          51.12.13, 02:31Відповідь на 4 від Танк_

          Я знаю, хто це сказав - богохульська. Якщо бажаєш зберегти інтригу видали мій кам.Яка тут інтрига... саме нЄдоумЄніЄ невже в неї ще збереглись залишки совісті(???)Вона завжди відчуває куди вітер дме. Так само як і Жванія. Відчули запах смаженого - вирішили перекинутись.Саме так! Але сказано дуже влучно.

            61.12.13, 02:31Відповідь на 3 від Perovdupu

            Я знаю, хто це сказав - богохульська. Якщо бажаєш зберегти інтригу видали мій кам.Яка тут інтрига... саме нЄдоумЄніЄ невже в неї ще збереглись залишки совісті(???)ні. не совість, страх а якщо прищемити її пальці дверима - ще не так заспіває....

              71.12.13, 02:40

              Вона має очолити цих "східняків", які "...не хотят жить в путинской России и быть быдлячими козлами в этой быдлячей нео-империи."

                81.12.13, 02:46Відповідь на 6 від vov4ik126

                Я знаю, хто це сказав - богохульська. Якщо бажаєш зберегти інтригу видали мій кам.Яка тут інтрига... саме нЄдоумЄніЄ невже в неї ще збереглись залишки совісті(???)ні. не совість, страх а якщо прищемити її пальці дверима - ще не так заспіває....Колись сподіваюсь послухати цілий хор таких як вона...

                  91.12.13, 02:47Відповідь на 8 від Perovdupu

                    101.12.13, 02:48Відповідь на 7 від Julia Taneta

                    Вона має очолити цих "східняків", які "...не хотят жить в путинской России и быть быдлячими козлами в этой быдлячей нео-империи."Спільну мову з ними вона точно знайде.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна