Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

В России запретят Тургенева, Гоголя, Салтыкова-Щедрина и других

"Произведения Николая Гоголя (в первую очередь в школе изучают «Ревизора» и «Мертвые души») и Федора Достоевского («Преступление и наказание», «Братья Карамазовы») Павел Пожигайло предлагает исключить из курса для средних классов школы..."

Газета "Ізвєстія"

Щось це нагадує...



32

Коментарі

16.11.13, 11:25

В Росії шизофренія,певно,являється основною хворобою влади.....Дебіли,тай годі

    Гість: lkjmn

    26.11.13, 11:33

    Ну, то зрозуміло, а натомість що вивчатимуть? От - головне питання.

      36.11.13, 11:38Відповідь на 1 від БілаКоролева

      В Росії шизофренія,певно,являється основною хворобою влади.....Дебіли,тай годіВсЬО в межах національного характеру(?)

        46.11.13, 11:41Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

        Ну, то зрозуміло, а натомість що вивчатимуть? От - головне питання.Лучі чучхе
        http://www.amic.ru/images/gallery_08-2009/640.162812_image_large.jpg

          56.11.13, 11:47

          правильно роблять, навіщо їм стільки предметов взагалі? арифметика, щоб копійки рахувати, чистописання, щоб в гарненько хрестик навпроти призвища вміли поставити та біографія великого кормчого. ось три предмети, що необхідно засвоїти патріоту росії. а забула - фізкультура, щоб братів то митному союзу правильно бити.

            66.11.13, 11:55

            Нічого дивного, там вже є Index Librorum Prohibitorum
            http://minjust.ru/ru/extremist-materials?search=&page=10

            Причому що не може не радувати, честь стати екстріміською літературою вже отримали і наші Донцов і митрополит Шептицький. В сьогоднішній Росії бути визнаним екстремістом честь, так що Гоголь, Достоєвський і Тургєнєв вирушають в приємну кампанію Толстого, Пушкіна і Васнєцова. Заберонене завжди найцікавіше

              Гість: lkjmn

              76.11.13, 11:56Відповідь на 4 від Perovdupu

              Ну, то зрозуміло, а натомість що вивчатимуть? От - головне питання.Лучі чучхе
              http://www.amic.ru/images/gallery_08-2009/640.162812_image_large.jpg
              А! П'ять пляшок горілки, пліз!

              І співати таких пісень http://www.youtube.com/watch?v=kURVUXgaV0g

                анонім

                86.11.13, 11:56

                Так зрозумів, москаленятка будуть вивчати не твори класиків, а їхні інтерпритації. Самі твори для школярів будуть заборонені. Десь я таке вже зустрічав. В школі вивчали Декларацію прав людини ООН. А самого тексту у нас не було. Ну й поперся я в району бібліотеку та спитав, чи можна ту декларацію прочитати. А у відповідь мені запропонували пройти на вулицю Джерзинського і там запитати дозволу. Коли я в дома запитав, що то таке там знаходиться і розповів чього це мене цікавить, мені десь пару годин пояснювали, що не варто усюди свого носа пхати, бо може бути великий гембель. Тільки москаленяток за бажання в оригіналі Гоголя чи Достоєвського прочитати буду посилати не в КГБ, а до попів. Хоча, яка різниця -- усі москальські попи кегебістами є.

                  Гість: lkjmn

                  96.11.13, 12:09Відповідь на 8 від анонім

                  . Тільки москаленяток за бажання в оригіналі Гоголя чи Достоєвського прочитати буду посилати не в КГБ, а до попів. Хоча, яка різниця -- усі москальські попи кегебістами є.Зараз прийде Отєц Онуфрій (як тільки закінчить обхід Онезького озера) і усе тобі розскаже

                    106.11.13, 12:16Відповідь на 5 від Люстерко

                    правильно роблять, навіщо їм стільки предметов взагалі? арифметика, щоб копійки рахувати, чистописання, щоб в гарненько хрестик навпроти призвища вміли поставити та біографія великого кормчого. ось три предмети, що необхідно засвоїти патріоту росії. а забула - фізкультура, щоб братів то митному союзу правильно бити.*ros e*
                    Військову підготовку забула. Це профільний предмет.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна