хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Ноги ФІФА тепер ростуть від Газпрому.


Російська компанія "Газпром" стала офіційним спонсором ФІФА на 2015-2018 роки.Угода була підписана між головою правління Газпрому Міллером і президентом ФІФА Йозефом Блаттером в присутності президента Росії Володимира Путіна ще 14 вересня.Сума контракту не оприлюднюється , але Міллер зазначив, що вона відповідає масштабам міроприємства.Таким чином для мене усі питання стосовно так званої "боротьби" ФІФА з "украинскими фашистами" зняті.


31

Коментарі

128.09.13, 16:29

І не дивно, it just bussines, nothing personal - дивіз сьогоднішнього світу, ФІФА і з ТОВ "Сатана корпорейтед" уклала б угоду, ну тільки якби Люцифер був не расистом

    228.09.13, 16:40Відповідь на 1 від Lost_paradise

    Я тепер майже не дивлюся футболу.Футболісти часто більше стали на акторів схожими, які випрошують штрафний у арбітра.Уся гра в атаці йде до рахунку 1-0 а потім команда яка забила сідає на свої ворота щоби не пропустити.Нецікаво.

      328.09.13, 16:49Відповідь на 2 від uraha

      Я тепер майже не дивлюся футболу.Футболісти часто більше стали на акторів схожими, які випрошують штрафний у арбітра.Уся гра в атаці йде до рахунку 1-0 а потім команда яка забила сідає на свої ворота щоби не пропустити.Нецікаво.Я шанувальник футболу з дитинства, але то що коється викликає огиду, комерційне шоу, чого вартує лише епопея з Бейлом цього літа в Іспанії, де більше 20% безробіття, купують футболіста за 100 млн. Це вже щось за межами розумного. Футболісти переймаються за свій імідж і зачиску і не грають у футбол, а всім керують якісь агенти. Дійсно гидко

        428.09.13, 17:05

        Хтось нам розповідав про "бездоганну репутацію" ФІФА.
        Ще одна репутація просмерділася "ВОНЮЧИМ ГАЗОМ"...

          Гість: внезапно

          528.09.13, 17:06

          возможно, этим можно объяснить следующее:
          После заседания, которое состоялось 11 сентября, дисциплинарный комитет ФИФА назвали поведение украинских болельщиков «позорным и недопустимым». В итоге Ассоциация постановила оштрафовать ФФУ на 45 тысяч швейцарских франков, а также дисквалифицировать «Арену Львов» на матчи сборной Украины с сегодняшнего дня до конца отборочного цикла чемпионата мира 2018 года (с)
          и деньги, и политика, футболу и места не остается.
          сб. Украины проведет матч с Польшей при пустых трибунах...

            628.09.13, 17:08Відповідь на 3 від Lost_paradise

            Жирнопузі виродки воліють радше витратити мільйон доларів на унітази для своїх задниць і коханок ніж на допомогу лшюдям

              728.09.13, 17:25Відповідь на 4 від Julia Taneta

              Хтось нам розповідав про "бездоганну репутацію" ФІФА.
              Ще одна репутація просмерділася "ВОНЮЧИМ ГАЗОМ"...
              "трупний газ" - він такий особливий...

                828.09.13, 17:27Відповідь на 4 від Julia Taneta

                Коли багато смердюсчого газу - іноді вистачає найменшої іскри і

                  анонім

                  928.09.13, 17:40

                  Якось воно так збіглося в часі з санкціями ФІФА проти нас. А тут ще Газік із своїм Обьєболом заактивнічав. Невипадково усе це.

                    1028.09.13, 19:39

                    Я вчора теж подумав,що це чергова помста москалів.Дякую,за підтвердження моїх думок.Нам слід очікувати від кацапів будь яких підступних дій,в будь-якій сфері,будь-якої миті,де ця імперія злоби має вплив.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна