хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Визволителі без маски.


http://collections.yadvashem.org/photosarchive/en-us/67998.html

На фото вбиті підпільники, на ліжку лежить маленька дитина. Один з підпільників своїм тілом закриває мальнеку дитину.

Фото із сайту Яд Вашем. До цього фото є підпис:
Ukraine, Members of the UPA (National Ukrainian Underground) killed by members of the Communist Underground 1945.
Україна, члени УПА (Українське Національне Підпілля) убиті членами комуністичного підпілля 1945 року.

Додам, що в 1945 р. в Україні вже не було комуністичного підпілля. А була вже повноцінна радянська влада.

Фото розшукав Douglas і виклав на сайті: http://forum.milua.org/viewtopic.php?f=8&t=12813&start=135
29

Коментарі

125.09.13, 22:38

Визволителі організували ще й післявоєнний Голодомор.Про це мало пишуть.Але,на Полтавщині він був.Я пам"ятаю розповіді бабусі про камсамольцев,що його робили....

    анонім

    226.09.13, 07:35

    Тупа в нас половина нації...після століть вбивств, духовного знищення та розкрадання нашої країни все одно липнуть до вбивць та злодіїв з мутного союзу...

      Гість: lkjmn

      326.09.13, 09:32

      Шість мільйонів слів брехні, які придумали жиди....

        426.09.13, 12:14Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

        Не тільки на Полтавщині, а й на Січеславщині теж був, моя мама його гарно пам'ятає, як галава колгоспу в Павлоградському районі, їхав на бєткє, побачив те, що вони діти ходили по полю і збирали колоски, по полю, на якому вже позбирали пшеницю і воно сучко під'їхало і примусило всіх дітей витрухати торбинки з колосками, погрожуючи при цьому пістолетом-наганом, а мій дядько Павло втік, так ця покидьосучко стріляло по ньому, по дитині...Жах і брехня суцільна, що від камуністів, що від Пі да Ра систів з правлячої партії

          526.09.13, 12:21Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

          він був всюди де не було УПА, повоєнні роки звичайно що були голодними, але на Західній Україні люди з голоду не вмирали. Просто бандерівці до 47-го року не дали жодного колгоспу створити...

            Гість: Читач

            626.09.13, 19:11Відповідь на 5 від Жека Смерека

            він був всюди де не було УПА, повоєнні роки звичайно що були голодними, але на Західній Україні люди з голоду не вмирали. Просто бандерівці до 47-го року не дали жодного колгоспу створити...висновок?

              726.09.13, 22:29Відповідь на 6 від Гість: Читач

              він був всюди де не було УПА, повоєнні роки звичайно що були голодними, але на Західній Україні люди з голоду не вмирали. Просто бандерівці до 47-го року не дали жодного колгоспу створити...висновок?
              Висновок - українці стали бидлом
              Герої - залишились лише в сирій землі та спогадах

                Гість: Читач

                827.09.13, 09:26Відповідь на 7 від YYM

                бувають моменти коли і я схиляюсь до цієї думки, та, все ж це не так