хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Стратегія національно-патріотичних сил...

Соціально-політичні реалії українського суспільства як чинник визначення стратегії і тактики діяльності національно-патріотичних сил

 

1. Актуальні соціально-політичні реалії українського суспільства

1.1. Соціально-політична сутність чинної влади

Президентські 2010 р. вибори в Україні привели до влади організоване злочинне угрупування, далі ОЗУ, яке в українській публіцистиці отримало назву «сім’я». Терміни «ОЗУ сім’я», «сім’я» будуть застосовуватися для позначення ними сутнісних характеристик чинної влади як влади злочинного угрупування. Кримінальний, злочинний характер влади ОЗУ виявляється у таких формах:

-        ОЗУ трансформувало судову систему із інституту правосуддя у інститут захисту інтересів сім’ї ;

-        ОЗУ узурпувало владу присвоївши собі повноваження яких йому не надавали виборці на виборах 2010р.;

-        ОЗУ у незаконний спосіб сконцентрувало у своїх руках законодавчу виконавчу і судову гілки влади чим зруйнувало підґрунтя демократії в Україні;

-        ОЗУ у незаконний спосіб створило парламентську більшість у ВР VI скликання;

-        ОЗУ у незаконний спосіб створило перший КМ;

-        ОЗУ у незаконний спосіб приймало закони (піаністи) у ВР скликання;

-         ОЗУ у незаконний спосіб прийняло закони що мають відкрито антидержавний і антиукраїнський характер (Харківські угоди, закон про мови тощо);

-        ОЗУ у незаконний спосіб підпорядкувало собі прокуратуру, МВС і СБУ;

-        «сім’я» здійснює системне і систематичне розкрадання державного бюджету;

-        ОЗУ практикує політичні ув’язнення;

-        ОЗУ організовує застосування проти своїх опонентів кримінальні банди (18 червня у Києві, проти Корнацького у Миколаївські  й області тощо);

Соціально-політична природа парламентської опозиції

У протистоянні владі «ОЗУ сім’я» парламентська опозиція виявила свою політичну яловість та професійну непридатність. До такої оцінки діяльності ПО спонукають:

-        ні у ВР VI ні у ВР VII скликання ПО не спромоглася виробити політичної стратегії яка б ефективно протистояла діям ОЗУ;

-        ПО своїми недалекоглядними діями легітимізувала новий закон про вибори народних депутатів (змішана система, прийнятий напередодні самих виборів) чим забезпечила перемогу ОЗУ на парламентських виборах 2012 р.;

-        ПО не зупинила підписання Харківських угод;

-        ПО не зупинила підписання закону про нищення української мови в Україні;

-        ПО не виробила політичної стратегії спрямованої на нівелювання зусиль ОЗУ з розкрадання державного бюджету;

-        ПО продовжує приводити у ВР «тушок» і таким чином зміцнює ОЗУ;

-        ПО відкрито здає таких противників «сім’ї» як С.Власенко чим також зміцнює ОЗУ;

-        ПО не запропонувала суспільству глибокого сутнісного аналізу соціально-політичної природи «ОЗУ сім’я»;

-                 ПО не виробила ефективної технології протидії незаконним рішенням державних органів (фальсифікація результатів виборів як мінімум 5 мажоритарних округах тощо);

-        ПО повністю ігнорує позапарламентські форми і методи боротьби із «ОЗУ сім’я».

Стратегія політичної діяльності позапарламентської опозиції

 

Соціально-політичний аналіз «ОЗУ сім’я» визначає таку стратегію політичної діяльності ППО (позапарламентської опозиції):

-        у ППО мають об’єднатися усі, хто насправді прагне повалити владу «ОЗУ сім’я»;

-        консолідована ППО має запропонувати суспільству ґрунтовний науковий аналіз соціально-політичної природи «ОЗУ сім’я»;

-        одним із провідних моментів інформаційної діяльності ППО має стати донесення як до українського суспільства так і до Західної Європи та США об’єктивного факту того що «ОЗУ сім’я» є злочинною владою, владою узурпаторів яка готує кримінальні технології збереження своєї влади на виборах 2015р.;

-        ППО має виробити ефективні технології позапарламентського впливу на перебіг політичного процесу в Україні з тим щоб мінімізувати ефективність кримінальних технологій «ОЗУ сім’я» та повалити цю злочинну владу у будь-який досяжний для цього спосіб.

 

 

 

 

 


0%, 0 голосів

8%, 1 голос

92%, 12 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

анонім

125.06.13, 19:00

А де стратегія і стратегія чого? Що за термін -- національно-патріотичних? Та й по змісту багато питань - хіба раніше суди були такими вже й правосудними? Чи та ж прокуратура, хіба вони раніше так вже й принципово стояла на зихисті закону? Та й взагалі -- панування сімї хіба не є логічним наслідком панування в Україні совка? То може варто не з симптомами боротися, а з причинами?
Ну усунемо сімю, через 5 років інша владу захопить, бо совок нікуди не дінеться. І знову усе спочатку?

    225.06.13, 20:25Відповідь на 1 від анонім

    А де стратегія і стратегія чого? Що за термін -- національно-патріотичних? Та й по змісту багато питань - хіба раніше суди були такими вже й правосудними? Чи та ж прокуратура, хіба вони раніше так вже й принципово стояла на зихисті закону? Та й взагалі -- панування сімї хіба не є логічним наслідком панування в Україні совка? То може варто не з симптомами боротися, а з причинами?
    Ну усунемо сімю, через 5 років інша владу захопить, бо совок нікуди не дінеться. І знову усе спочатку?
    Так. Війна з химерою.

      325.06.13, 22:06Відповідь на 1 від анонім

      Згоден
      Під галасливою назвою "стратегія" знову нічого, набір фраз і лозунгів

        426.06.13, 09:27Відповідь на 1 від анонім

        тільки народ для себе може щось вибороти, ніхто йому не принесе .......
        а усе інше балаканина

          анонім

          526.06.13, 10:07Відповідь на 4 від Hudson Hawk

          тільки народ для себе може щось вибороти, ніхто йому не принесе .......
          а усе інше балаканина
          Народ, без проводу, може тільки бухати і розмножатися в своє задоволення. Для виборювання йому потрібен провід. А сьогоднішня та звана еліта, на 99% совкова. Ото і маємо.

            626.06.13, 10:28Відповідь на 5 від анонім

            що взагалі нема людей нової формації мишлення?

              анонім

              726.06.13, 11:18Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              що взагалі нема людей нової формації мишлення?Є, я наприклад, а що з того?

                826.06.13, 11:33Відповідь на 7 від анонім

                ну, так давай

                  926.06.13, 20:26Відповідь на 1 від анонім

                  Мені важко відповідати за автора. Однак матеріал поширив я тому спробую. Спершу про термін "національно - патріотичні сили". На мою думку це усі ті, хто з одного боку відверто заявляють про свій світоглядний націоналізм. Є однак і ті, хто соромиться (комуняцька пропаганда не минула безслідно) назвати себе націоналістом, але сміливо називають себе патріотами. Тобто, це усі ті,хто готовий докласти зусиль до повалення антиукраїнської влади окупантів із партії рецидивістів. До перших слід віднести УНА-УНСО, КУН, Свободу, Тризуб і багато інших. До других із певними засторогами рядове членство УНП, Собору, РУХу, Нашої України тощо.