хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Розумний? А задачку для шостого класу слабо?

Трапилась мені на очі цікава книжечка, точніше сказати підручник з математики для шостого класу.

До вашої уваги пропоную задачку, що нижче.

Зможете розв’язати?
Будь-ласка(!)


Відповідь отримано? Гаразд, сердечно Вас з цим поздоровляю!
А тепер (увага!) порахуйте, будь-ласка, скільки учасників було в перший, другий день змагань.

Як результат? Травмує дитячу психіку? Пусте! На тлі загального покращення це не саме страшне.
А все ж, хто складає такі підручники, що «па-дєбільному написані?»
Є такі автори,


прізвища яких навіть коментувати не хочеться.

І один такий випадок виглядав би не більш ніж кумедно… але ж таких випадків багато.
При нагоді розміщу інші перли від «табачного» міністерства.

25

Коментарі

129.05.13, 11:16

"Півтора землекопи" © Були такі персонажі у совдепівському мультику "В країні невивчених уроків". Так там ці землекопи хоч були наслідком рішення задачки двієчником. А тут все навпаки.
Табачник з цієї країни емігрував до нас і став міністром освіти - браво!

    229.05.13, 11:28Відповідь на 1 від Танк_

    "Півтора землекопи" © Були такі персонажі у совдепівському мультику "В країні невивчених уроків". Так там ці землекопи хоч були наслідком рішення задачки двієчником. А тут все навпаки.
    Табачник з цієї країни емігрував до нас і став міністром освіти - браво!
    Який піп,... такі й його мінстри, такі й укладачі підручників...

      329.05.13, 11:28

      Я б розіслала друзям, але ОЙ! На мене наклали табу! )))

        Гість: Ром@н_Сергеич

        429.05.13, 12:04

        Да уж. Во втором классе таких перлов не попадается. Во втором классе такие перлы не попадаются, но то что по дебильному написаны мягко сказано.

          529.05.13, 13:35Відповідь на 3 від Julia Taneta

          Я б розіслала друзям, але ОЙ! На мене наклали табу!)))Це вони вміють.

            629.05.13, 13:38Відповідь на 4 від Гість: Ром@н_Сергеич

            Да уж. Во втором классе таких перлов не попадается. Во втором классе такие перлы не попадаются, но то что по дебильному написаны мягко сказано.І другий клас не є виключенням - щось я таке бачив нещодавно. Якщо знайду обов'язково розміщу.
            Коли книжки пишуть дауни - це пів-біди, коли ці книжки пишуться для наших дітей - це вже просто біда(!)

              Гість: Ром@н_Сергеич

              729.05.13, 13:40Відповідь на 6 від Perovdupu

              Да уж. Во втором классе таких перлов не попадается. Во втором классе такие перлы не попадаются, но то что по дебильному написаны мягко сказано.І другий клас не є виключенням - щось я таке бачив нещодавно. Якщо знайду обов'язково розміщу.
              Коли книжки пишуть дауни - це пів-біди, коли ці книжки пишуться для наших дітей - це вже просто біда(!)
              Да как то не попадались за год такие задачки.

                Гість: Анна Герман

                829.05.13, 13:40Відповідь на 2 від Perovdupu

                Вы просто невнимательно прочли условия задачи. Тут говориться о спортсменах-антиффашистах , принимающих участие в акциях. (3 дня)
                У меня ответ готов : 5 автобусов спортсменов-регионалов и ещё 10 автобусов "Беркута". И никак не меньше !

                  929.05.13, 13:51Відповідь на 7 від Гість: Ром@н_Сергеич

                  Да уж. Во втором классе таких перлов не попадается. Во втором классе такие перлы не попадаются, но то что по дебильному написаны мягко сказано.І другий клас не є виключенням - щось я таке бачив нещодавно. Якщо знайду обов'язково розміщу.
                  Коли книжки пишуть дауни - це пів-біди, коли ці книжки пишуться для наших дітей - це вже просто біда(!)
                  Да как то не попадались за год такие задачки.
                  Так підручники ж пишуться не тільки з математики. Читаєш певний український підручник і авторів по плечі в землю забити хочеться...

                    1029.05.13, 13:54Відповідь на 8 від Гість: Анна Герман

                    Вибачайте, мабуть читав неуважно...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна