хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Виборча кампанія у Києві стартувала.

Допоки опозиція, як засватана наречена длубається в закутках припічка ВР,  РИГИ-АНАЛИ вже розпочали активну виборчу кампанію у Києві.

Якщо так піде далі, можемо Київ прос____АТИ! 

Сьогодні вся столиця  завішана цікавими плакатами: 

На плакатах та листівках немає вихідних даних, інформації про друкарню та наклад. При цьому на листівках вказано, що Кужель - "єдиний кандидат в мери Києва від об’єднаної опозиції".

21

Коментарі

119.03.13, 11:55

Капєц... Проте мені якось на очі не попало... Хоча я переважно на дорогу та ями дивлюсь

    219.03.13, 12:02

    а на що ті анали ще здатні, ці плакати на лохів розраховані

      анонім

      319.03.13, 12:06

      А-а-а, звичайна провокація від ПіаРастів це навіть вже смішно

        Гість: lkjmn

        419.03.13, 12:09

        Як показала практика виборів на моєму окрузі - кандидат хоч лоба хай розшибе, а голосують все одно вже не шлунком. А ригі - взагалі "в прольотє на вєртольотє".

          519.03.13, 12:16Відповідь на 1 від Танк_

          Капєц... Проте мені якось на очі не попало... Хоча я переважно на дорогу та ями дивлюсьТоді ти тільки на ДОРОГУ дивишся, бо то суцільна яма!

            619.03.13, 12:20Відповідь на 4 від Гість: lkjmn

            Як показала практика виборів на моєму окрузі - кандидат хоч лоба хай розшибе, а голосують все одно вже не шлунком. А ригі - взагалі "в прольотє на вєртольотє".Аби не було "з темною кобилкою", як це було з Черновецьким!? Хто міг уявити ?????

              Гість: Отец Онуфрий

              719.03.13, 12:30

              Дети, не следует использовать в политике плакаты в коих суть глумление над памятью воинов, наших отцов павших на поле брани Великой Отечественной войны.

                Гість: lkjmn

                819.03.13, 12:41Відповідь на 6 від Julia Taneta

                Як показала практика виборів на моєму окрузі - кандидат хоч лоба хай розшибе, а голосують все одно вже не шлунком. А ригі - взагалі "в прольотє на вєртольотє".Аби не було "з темною кобилкою", як це було з Черновецьким!? Хто міг уявити ?????Не трудно було уявити. Якби дехто не поливав на лаврах.
                А як пройшла у ВР "Молодая каманда"? - Ніяк. Герега і Довгий як не сипали грошима та проднаборами, а все одно не пройшли.

                Хоча я особисто до Кужель ставлюсь дуже негативно. Як казав Членін: "Палітічєская пгастітутка!"

                  анонім

                  919.03.13, 12:55Відповідь на 7 від Гість: Отец Онуфрий

                  Отче це ви розкажіть команді нашого улюбленого і богопомазаного Віктора Хведоровича - це їхня провокація

                    1019.03.13, 13:11Відповідь на 6 від Julia Taneta

                    Чіста медвєдчуківський развод.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна