Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Тім, що вірять в покращення......(с)

Ці кадри були зняті протягом чотири-годинної поїздки по маршруту Миколаїв - Калуш -Івано-Франківськ -Тернопіль - Кременець - Дубно - Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані - воно ШОКУЄ! Це - наша країна. Це - Ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього - навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно ЦЕНТРАЛЬНИМИ ТРАСАМИ ! Уявіть собі, що робиться в стороні від них... http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6ZIYUTfuA7g


Французи мають Бонапарта, Сену, вино і Париж, Висока мода тебе тягне, ти їхню мову вчиш І хочеш бути подібним на спокійних парижан Читати з кавою газету і гризти круасан. Поляки мають Варшаву, м’єсти жури й флячки, Марія Кюрі також, до речі, полячка. До них на лижи заїзжаєш, мову їхню знаєш, На думці себе ловиш, що їх поважаєш. А моя країна – суцільна руїна, Що гордо ходить в кепка і спортивних штанах. А моя країна – суцільна руїна, Як можно не любити свою землю аж так?... В американців є і статус, і Статуя Свободи, Лас-Вегас, Ніагара, в Нью-Йоркові гул, Й уживається спокійно там ще купа народу А в нас хоч і один, то не вміщається тут. Ісландія далека має двісті вулканів, Рейк’явік, пару гейзерів та вічні льоди, І кожен з вулиці якщо захоче просто на каву В офіс президента може сміло зайти. А моя країна – суцільна руїна, Що гордо ходить в кепка і спортивних штанах. А моя країна – суцільна руїна, Як можна не любити свою землю аж так?... Моя країна має Київ, Волинь і Карпати, Донбас і Чорне море, Одесу і Львів, І в ніж живуть на повну ногу лиш одні депутати, Всі інші грають ролі у кіно про лохів… Стиснувши зуби всі стоять і пропускають кортежі, За місяць заробляють тільки фляжку вина. Найбільша радість українця – дотягнути до завтра Ми всі давно в окопах, хоча це не війна… А моя країна – суцільна руїна, Що гордо ходить в кепка і спортивних штанах. А моя країна – суцільна руїна, Як можно не любити свою землю аж так?...
28

Коментарі

116.02.13, 19:45

Вважаю, не все так страшно. Весна, сльота - поганий час для захоплення. Але відкіля стільки машин? і 2-поверхові хатинки? Влітку буде ліпше

    216.02.13, 19:49Відповідь на 1 від М_Ірина

    Вважаю, не все так страшно. Весна, сльота - поганий час для захоплення. Але відкіля стільки машин? і 2-поверхові хатинки? Влітку буде ліпшея все позитивом вважаю, так як є від чого відштовхуватися

      316.02.13, 19:51

      та там ще дороги ого-го, то не бачив ти наших доріг

        416.02.13, 19:54Відповідь на 3 від Поговорим

        та там ще дороги ого-го, то не бачив ти наших дорігтам ще сніг не зійшов

          516.02.13, 19:55Відповідь на 4 від Shnec

          та там ще дороги ого-го, то не бачив ти наших дорігтам ще сніг не зійшову нас ями

            616.02.13, 19:56

            Сегодня сын меня вёз домой, дороги разбиты даже в центре Киева..печально.. и никаких надежд на ремонт их нет..

              716.02.13, 19:58Відповідь на 6 від aleksandrinna

              Сегодня сын меня вёз домой, дороги разбиты даже в центре Киева..печально.. и никаких надежд на ремонт их нет..позавчора по Київу їздив

                анонім

                816.02.13, 19:58

                Воно тотак. Але і сам Кузьма до того покращення доклався.

                  916.02.13, 20:01Відповідь на 8 від анонім

                  Воно тотак. Але і сам Кузьма до того покращення доклався.я згоден з азіровим....треба все фільмувати і надсилати йому, хай вони розбираються.....і тоді може почнуть хоча би на місцях красти менше

                    анонім

                    1016.02.13, 20:08Відповідь на 9 від Shnec

                    Воно тотак. Але і сам Кузьма до того покращення доклався.я згоден з азіровим....треба все фільмувати і надсилати йому, хай вони розбираються.....і тоді може почнуть хоча би на місцях красти меншеЯк вони на місцях будуть менше красти, якщо відкати треба наверх загяняти? Як начальник митниці або ДАІ буде менше брати, якщо кожного місяця треба данину сплатити?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна