Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я люблю вас,КИЯНИ!

Кияни по-більшості своїй виявились патріотами і не велись на підкупи та брехню від бандитської влади.
Ось результати по мажоритарним округам по м. Київ:

м. Київ:

Округ №211: Сергій Терьохін (ВО "Батьківщина")

Округ №212: Віталій Ярема (ВО "Батьківщина")

Округ №213: Володимир Яворівський (ВО "Батьківщина")

Округ №214: Віктор Чумак (УДАР Кличка)

Округ №215: Андрій Іллєнко (ВО "Свобода")

Округ №216: Ксенія Ляпіна (ВО "Батьківщина")

Округ №217: Олександр Бригинець (ВО "Батьківщина")

Округ №218: Володимир Ар'єв (ВО "Батьківщина")

Округ №219: Володимир Бондаренко (ВО "Батьківщина")

Округ №220: Олександр Чорноволенко (ВО "Батьківщина")

Округ №221: Леонід Ємець (ВО "Батьківщина")

Округ №222: Дмитро Андрієвський (ВО "Батьківщина")

Округ №223: Юрій Левченко (ВО "Свобода")

Результати по Києву по партійним спискам:

Батьківщина - 31,06
Удар - 25,66
Свобода - 17,18
ПР - 12,47
КПУ - 7,13

Звичайно БАНДА намагається на кількох округах сфальсифікувати результати виборів,але головне,що кияни підтвердили свій імідж розумних,інтелігентних та непідкупних громадян.

Все це важко зрозуміти бандюганам.Наше кровосисясте диво не може втямити,як це ригиАнали могли стовідсотково програти в Києві.

кровосісь української мови

Ось що воно пише:(я переклав з региАнального язика)

"Не можна не звернути увагу на критичне відношення до партії влади в цілому ряду наших регіонів. Передусім, звичайно, це стосується столиці", - написав Азаров. Він нагадав, що за останні 2,5 року для розвитку Києва урядом було зроблено дуже багато. "Якщо об'єктивно говорити, то, напевно, більше, ніж за усі попередні 20 років. Багато сил було вкладено в житлово-комунальне господарство, серйозна робота проводилася по благоустрою парків і скверів. Можна приводити дуже багато цифр, що характеризують дійсний розвиток Києва, і в цих умовах виникає питання: а що все-таки не подобається киянам? Можливо, усім цим не потрібно було займатися? Чи, може, кияни вважають, що можна було зробити значно більше? Але скажу відверто, більше зробити було не можна. А якщо у когось є інша думка, я з готовністю її розгляну. Особливо дивовижні результати голосування в мажоритарних округах. Я не хочу називати прізвища, але скажу прямо, що програш багатьох дуже відповідальних кандидатів в депутати, яких я добре знаю і які багато років дійсно працювали на розвиток Києва, відстоювали інтереси Києва, і вони на своїх округах загалом програли людям, які мало що хорошого зробили для Києва. І в цьому також виникає питання" - відмітив Азаров. При цьому він додав, що "підсумки виборів ще належить осмислити, проаналізувати, а найголовніше - зробити висновки."

29

Коментарі

12.11.12, 20:11

надіюся що думати,аналізувати і робити висновки доведеться не Азарову а кому небуть іцншому.

    22.11.12, 20:14

    Молодці кияни!! А по області в вас триндєц... Хай беруть приклад з сусідів -полтавчан.
    А що Округ №223 вже все???

      анонім

      32.11.12, 20:16

      Цей виродок називає "працювали на розвиток Києва" руйнування древньої столиці -- усіх падлюк на палю! А киянам повага і шанування!

        анонім

        42.11.12, 20:18Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

        Молодці кияни!! А по області в вас триндєц... Хай беруть приклад з сусідів -полтавчан.
        А що Округ №223 вже все???
        Дивлюся наживо -- там скоротили відставання, вже менше 300 голосів.

          52.11.12, 20:25Відповідь на 4 від анонім

          Молодці кияни!! А по області в вас триндєц... Хай беруть приклад з сусідів -полтавчан.
          А що Округ №223 вже все???
          Дивлюся наживо -- там скоротили відставання, вже менше 300 голосів.
          Подивився й я .Зараз мінус 242...

            62.11.12, 20:28

            А Львівщина хіба ні? Найвищий результат СВОБОДИ!!!! Демот просто супер!!!

              72.11.12, 20:34

              Київ завжди був вільним містом,даунам тут не керувати.

                82.11.12, 20:44Відповідь на 6 від Francisk02

                А Львівщина хіба ні? Найвищий результат СВОБОДИ!!!! Демот просто супер!!!Та хіба хто сумнівався у Львівщині.До вас же не переїхало пів донбасу.Ви завжди були нашим локомотивом що тягне Україну до демократичного Заходу,а ось відносно киян дехто почав сумніватись,а дехто вже вважав Київ провладним.Фіг їм!Кияни були і будуть патріотами!

                  92.11.12, 20:57Відповідь на 8 від Davigadoff

                  А Львівщина хіба ні? Найвищий результат СВОБОДИ!!!! Демот просто супер!!!Та хіба хто сумнівався у Львівщині.До вас же не переїхало пів донбасу.Ви завжди були нашим локомотивом що тягне Україну до демократичного Заходу,а ось відносно киян дехто почав сумніватись,а дехто вже вважав Київ провладним.Фіг їм!Кияни були і будуть патріотами!Знаю, але і у нас навезли сюди того "людського мотлоху" Вони ж по Львівщині прихопили зараз купу бізнесу - частину санаторіїй. тотелів, Дрогобицький крановий, і т.д. ввійшли по повній програмі в сусідньому Бориславі в районі Мразниця збирались купувати голоси по 400 грн.......ну їм там і "отоварили хлібні карточки"

                    102.11.12, 21:06Відповідь на 9 від Francisk02

                    У нас все на порядок гірше.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна