хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ноmo soveticus або генетична пам"ять

В мене питання, яке я хочу винести на обговорення. Генетична пам"ять народу, нації, окремої сім"ї - чи існує таке поняття не як медичний термін (тобто не у вузькому розумінні цього слова, ), а як термін соціальний ( у більш широкому філософському аспекті)

Пояснюю ситуацію :

Зовсім недавно у нас на роботі  одного працівника змусили чи попросили виконати роботу, яку аж ніяк він, точніше вона,  не змушена була виконувати, оскільки у неї вища  освіта, а робота полягала чисто технічна - набір тексту! І ВОНА НЕ ВІМОВИЛАСЬ!!!

Я б ще зрозумів, як би це була старша людина, яка прожила у СРСР, пам"ятає ту обстановку, членство у ленінюгент, тюху ти!!!, ну звичайно у піонерській і комсомольській організаціях, розмови на кухні, "добровільні" походи на демонстрації і т.д. Але ж це молода дівчина! Їй лише 27!

А вона не змогла ВІДМОВИТИ у виконанні  роботи, яку вона не мала виконувати у принципі!!!


Якщо існує генетична пам"ять - то вона це зробила не через власні міркування і судження, а через СТРАХ  своїх батьків перед СИСТЕМОЮ.

Сьогодні робить вона, а завтра почнуть напрягати мене!

Я прямо в очі виказав їй все, що я думаю про цю ситуацію.

Питання: навіщо вона це зробила :



18%, 2 голоси

64%, 7 голосів

9%, 1 голос

9%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

Гість: всех люблю

125.09.12, 10:03

так сама она сказала - зачем ?

    225.09.12, 10:08Відповідь на 1 від Гість: всех люблю

    З її слів я зрозумів, що вона не змогла відмовити. "Мене попросили". Але ж це не відповідь дорослої людини! Завтра тебе попросять побути Монікою Левінські, теж буде відповідь : "Мене попросили"

      Гість: всех люблю

      325.09.12, 10:16Відповідь на 2 від severun38

      З її слів я зрозумів, що вона не змогла відмовити. "Мене попросили". Але ж це не відповідь дорослої людини! Завтра тебе попросять побути Монікою Левінські, теж буде відповідь : "Мене попросили" за монику
      думаю - совокупность воспитания (хз какой %) + таки да - генетическое раболепие
      объяснять бесполезно, но возможно само пой мет ?

        Гість: буржуй

        425.09.12, 11:17

        Попробовал бы ты в Японии отказаться. Больше никогда и нигде не работал бы. Японцы совсем по-другому воспринимают работу, для японца работа на первом месте, а семья и всё остальное - на втором. Вот они и будут процветать. А мы скоро станем беднее, чем молдаване. Нам работать некогда и не хочется, вот и весь хомо советикус. Вот как раз в твоей генетической памяти полный хомо советикус.

          525.09.12, 14:46

          не голосував. Так як може підійти кожен з варіантів. Залежить конкретно від людини

            625.09.12, 19:21Відповідь на 4 від Гість: буржуй

            Кожен повинен робити ту роботу, яку повинен. Приведу приклад : В одному з відділень банку зимою, я побачив як керівник цього відділення відкидав сніг лопатою. Ну звісно у лакових туфлях, в костюмі з краваткою, сорочка з запонками. Думаєш що він справив на мене враження трудоголіка?. Ні, він нагадував скнару, який економить на прибиральниці!

              725.09.12, 23:09

              Гадаю, слабкість характеру + страх втратити роботу.

                825.09.12, 23:23

                Не може сказати, бо немає можливості оцінити ситуацію. Варіантів 1000. Якщо компанія невеличка то всі працівники зацікавлені в існуванні та процвітанні компанії. Сам якось бачив, коли в разі потреби і гендиректор і головбух, засукавши рукава, розвантажували пакунки з запчастинами або робили офісний ремонт тощо. Природньо, що інші працівники також були тут таки. Це все життєві ситуації. Важливо завжди залишатись собою.

                  926.09.12, 07:32Відповідь на 8 від Perovdupu

                  Згоден

                    1026.09.12, 07:39Відповідь на 8 від Perovdupu

                    Попросили бо на даний момент її нікому було виконати
                    Попросили бо той хто мав виконати забив болт.
                    Робота одна і та ж, а ситуації різні.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна