хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Списки ПР і ОО складаються в Кремлі!

« ___ Реальність така, що передвиборчі списки і списки так званої «опозиції», і партії влади у вигляді Партії регіонів складаються в основному з вчорашніх бандитів, чиновників-корупціонерів, українських колабораціоністів, платних російських патріотів, видатних функціонерів КПРС часів СРСР, ветеранів Ленінського комсомолу і КДБ і агентів ФСБ. А ще - спортсменів і артистів «в підтанцьовці». ___ » 

Читати ПОВНУ ВЕРСІЮ (дуже цікаво) >>>>>>ТИЦНИ

Від себе: 

Як пояснити те, що  Андрій Шкіль, Тарас Стецьків і Доній --- хлопці, які частенько вголос робили заяви щодо Кремля....., опинилися або в "непрохідній" частині, або поза межами СПИСКУ???

12

Коментарі

11.08.12, 12:59

можливо їм дадуть можливість назбирати грошенят і по мажоритарці висуватись, бо грошей "на список" в них явно не вистачило

    21.08.12, 13:00

    і чому я не дивуюсь...

      анонім

      31.08.12, 13:05

      В мене навіть бажання нема щось аналізувати -- настільки відверте і цинічне кидалово від ОО. Особливо з округом під падлюку Волкова. Хоча для багатьох прихильників ОО хочь в очі с.., все божа роса. Вже почалося -- "хто проти списку Оо той за ПР". Хоча вже читав коменти -- раз нема або посунули патріотів -- голосувати з ОО не буду. До речі, прихильники ОО, які прочитали мій комент, зверніть увагу -- максимально толерантно. Отож прошу так само у відповідь.

        анонім

        41.08.12, 13:06Відповідь на 1 від Люстерко

        можливо їм дадуть можливість назбирати грошенят і по мажоритарці висуватись, бо грошей "на список" в них явно не вистачилоАле ж ОО ані Стеця, ані Донія і по мажоритарці не висинули. Зате пхають кагебешну падлюку Яворівського.

          51.08.12, 13:09Відповідь на 1 від Люстерко

          можливо їм дадуть можливість назбирати грошенят і по мажоритарці висуватись, бо грошей "на список" в них явно не вистачило Далі буде цікавіше Спаси і прости БОЖЕhttp://blog.i.ua/user/4400999/ ! Слава Украіні

            61.08.12, 13:24Відповідь на 4 від анонім

            можливо їм дадуть можливість назбирати грошенят і по мажоритарці висуватись, бо грошей "на список" в них явно не вистачилоАле ж ОО ані Стеця, ані Донія і по мажоритарці не висинули. Зате пхають кагебешну падлюку Яворівського.хто чекав від них іншого?

              71.08.12, 13:26Відповідь на 5 від SOKILDNISТЕR+

              можливо їм дадуть можливість назбирати грошенят і по мажоритарці висуватись, бо грошей "на список" в них явно не вистачило Далі буде цікавішеСпаси і прости БОЖЕhttp://blog.i.ua/user/4400999/ ! Слава Украінітак, Ваша правда, чим далі - тим цікавіше.
              А путіну горіти не тільки в аду, але й на землі за всі вбивства.

                81.08.12, 15:11

                Як кажуть в народі,Він та Вана - одна сатана.

                  91.08.12, 15:17Відповідь на 2 від Fred Perry

                  100%

                    101.08.12, 15:24Відповідь на 9 від serg020777

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна