хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Замітка про Ющенка

Батько - Андрій Андрійович.

Коротка біографія.

У 18 років у 1937 році  засуджений трійкою НКВД у м. Баку за антирадянську діяльність. Більш точної інформації не знайшов.
На скільки засуджений і по якій саме статті?
Невже трійка НКВС могла дати менше 10 років без права переписки?
Виходить що так, але дивно.
30 липня 1941 року попадає в полон під Мінськом.
Неодноразово перекидався з табору в табір

Посвідка з польського штарлагу :



Звільнений американськими військами з концентраційного табору Флоссенбург, вступив у американську армію, і виловлював по лісах підрозділи СС і гестапо.
Повернувся у рідне село Хорунжівку, де викладав англійську мову у школі.

І це все людина, якою "цікавились" органи в 1937, яка попала в німецький полон і служила в американській армії. Гм. Я чомусь думав що в"язні концентраційних тоборів у центрі Європи в видом на гостроверхі черепичні дахи добропорядних бюргерів змінювали пейзаж на гостроверхі вкриті снігом верхівки сосен десь у центрі Сибіру за значно менші проступки перед "совєцкой властью".

Але це ще не все. За даними "Меморіалу" ця людина направляється в теперішню Івано-Франківську область сіяти "добре і вічне". Співпрацював з ОУН, і за "її завданням припинив викладання у школі Конституції СРСР, викривляв історичні факти дійсності у викладанні історії і географії".

????

Син Віктор Андрійович

Згідно біографічних даних проходив службу у прикордонних військах поблизу Ленінікану.
Одна з найбільш відомих фото В. Ющенка:



Але вона чомусь єдина! Чому?
Я пам"ятаю армійський альбом свого батька, то це був шедевр - обтягнутою якоюсь дорогою тканиною обкладинкою, між листками фото знаходився пергамент, щоб фото не склеювались.

Прикордонні війська СРСР знаходились у підпорядкуванні КДБ СРСР, а на фото чітко видно що на погонах СА (Червона Армія) а не ПВ (прикордонні війська).
Для мене не зрозуміло: Чому?

В 1975 році закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут. У часи виборчої кампанії В. Ющенка часто наголошувалось на цьому моменті, що саме навчання у західноукраїнському місті зробило Ющенка національно орієнтованим політиком.
Але в той же час замовчувалось що В. Ющенко вступив у ряди КПРС  (це робить людина, батько якої допомагав УПА????!!!) у 1977 році і зверніть увагу що перебував він у рядах КПРС до її розпуску, тобто до 6 листопада 1991 року!

Чому ніхто і ніколи не запитав В, Ющенка чи підтримував він "ГКЧП"?


А може саме тому і виключили ВО Свободу з Блоку "Нашої України", що власне тільки О. Тягнибок кричав про люстрацію. Але його голос був, зрештою і залишається і понині "гласом, вопіющим у пустелі". А чому? Бо тоді і В. Ющенку прийшлось би пройти люстрацію як члену КПРС.

Тобто вже тоді у 2004 році можна було спрогнозувати що Віктор Андрійович не буде послідовним і не піде до кінця. Він чекатиме, що кінець наступить еволюційним шляхом. І він наступив. У вигляді Януковича. Кінець еволюції! Не бієць він одним словом, а каже що козацького роду!

Одруження.
Перший шлюб з Світланою Михайлівною Колесник у 1977 році.
Але маловідомим фактом (я по крайній мірі не знав цього) є те, що Світлана Михайлівна є трьоюрідною племінницею Вадима Гетьмана, людини, яка сприяла карєрному зросту В. Ющенка!
А нам впарювали який він геніальний банкір! Ні, я не хочу сказати що банкір він ніякий, все таки спас країну від дефолту у 1998 році. Але не тільки його це заслуга, але і Вадима Гетьмана.

                                                             Відомі фрази

2001 рік

"Я не йду з політики, я йду щоб повернутися" (з приводу своєї відставки)

Більшість передбачали, що Ющенко повернеться, і він повернувся у 2004 році, але що Ющенко вирішить повернутися у велику політику вдруге у 2012, цього не прогнозував ніхто.
Є гарне прислів"Я : "двічі в одну і ту саму річку не ввійдеш", А Ющенко хоче. Навіщо?

13 лютого 2001 року.
В. Ющенко у чині Прем"єр-міністра підписав поряд з Плющем і Кучмою "Заяву трьох".
Ось невеликий витяг : "Сьгодні робиться неприхований розрахунок на введення в оману статистів..... Досить придивитися ближче до їхньої символіки та гаселю до атрибутів, якими обставляються театральні політичні шоу, щоб переконатися, що перед нами - український різновид націонал-соціалізму.
 Чи не надто легковажно поставив свій підпис В. Ющенко під цими словами, адже добре мав усвідомлювати що таке націонал-соціалізм зі слів батька, який пройшов не один німецький концентраційний табір.
Це з однієї сторони.
А з іншої, згадайте його слова вже у чині Президента у Донецьку в 2005 : " Я згадую, як мене Донецьк зустрів у есесівській формі. Я не хочу прощати, тому що мій батько за вас сидів у Бухенвальді, Дахау і 8 місяців в Освенцімі".
Отакі звичні для В. Ющенка подвійні стандарти!

2004 рік
"В нас хотіли вкрасти майбутнє" (з приводу фальсифікацій)
А вийшло? Ви, Віктор Андрійович і вкрали його у нас!

Використані джерела :
Вікіпедія
memorial.kiev.ua
pravda.com.ua

24.07.2012   Рівне
17

Коментарі

124.07.12, 21:13

Про батяню Юща очень куцая информация! Скачай и почитай книгу: Юрий Вильнер
<<Андрей Ющенко. Персонаж и "Легенда">>

    224.07.12, 21:16Відповідь на 1 від Стайер

    Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючий

      324.07.12, 21:18Відповідь на 2 від severun38

      Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючийЯ не навязываю. Не хочешь - не читай. А факты занимательные.

        424.07.12, 21:27Відповідь на 3 від Стайер

        Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючийЯ не навязываю. Не хочешь - не читай. А факты занимательные.Я не являюсь прихильницею всенародного зрадника, але сприймати всерйоз рос. пропаганду, по меншій мірі не розумно.

          524.07.12, 21:36Відповідь на 4 від Alter ego*

          Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючийЯ не навязываю. Не хочешь - не читай. А факты занимательные.Я не являюсь прихильницею всенародного зрадника, але сприймати всерйоз рос. пропаганду, по меншій мірі не розумно.Пропаганды я там не разглядел - идет сопоставление всех известных фактов и пробелов между ними. И мозаика не складывается.

            624.07.12, 21:44Відповідь на 5 від Стайер

            Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючийЯ не навязываю. Не хочешь - не читай. А факты занимательные.Я не являюсь прихильницею всенародного зрадника, але сприймати всерйоз рос. пропаганду, по меншій мірі не розумно.Пропаганды я там не разглядел - идет сопоставление всех известных фактов и пробелов между ними. И мозаика не складывается.У Вас не те що мозаїка не складається... У Вас все життя ШАНСОН!

              724.07.12, 21:47

              ось тут дещо про батька Ющенка.
              http://cdvr.org.ua/content/%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F-%D0%B7-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D1%84%D0%BE%D0%BC-%D1%81%D0%B5% D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0 %B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%B5 %D1%86%D1%8C-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D 0%BE

                824.07.12, 21:47Відповідь на 6 від Julia Taneta

                Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючийЯ не навязываю. Не хочешь - не читай. А факты занимательные.Я не являюсь прихильницею всенародного зрадника, але сприймати всерйоз рос. пропаганду, по меншій мірі не розумно.Пропаганды я там не разглядел - идет сопоставление всех известных фактов и пробелов между ними. И мозаика не складывается.У Вас не те що мозаїка не складається... У Вас все життя ШАНСОН!Может так, может не так. Но речь в этой заметке не обо мне.

                  924.07.12, 21:49Відповідь на 5 від Стайер

                  Маєш мене за ідіота! Та книга написана на Лубянці, Автор не існуючийЯ не навязываю. Не хочешь - не читай. А факты занимательные.Я не являюсь прихильницею всенародного зрадника, але сприймати всерйоз рос. пропаганду, по меншій мірі не розумно.Пропаганды я там не разглядел - идет сопоставление всех известных фактов и пробелов между ними. И мозаика не складывается.Проте легко заповнюється пукінською заказухою.

                    1024.07.12, 21:50Відповідь на 7 від uraha

                    ось тут дещо про батька Ющенка.
                    http://cdvr.org.ua/content/%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F-%D0%B7-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D1%84%D0%BE%D0%BC-%D1%81%D0%B5% D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0 %B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%B5 %D1%86%D1%8C-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D 0%BE
                    Не відкривається.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      18
                      попередня
                      наступна