хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Закон про "п"ять колосків"

Про охорону майна державних підприємств, колгоспів та коопереції і зміцнення громадської (соціялістичної) власності.

Постанова ЦВК та РНК СРСР


Останніми часами збільшилися скарги робітників та колгоспників на розкрадання (Крадіжки) вантажів на залізничному та водному транспорті, а також на розкрадання (крадіжки) кооперативного й колгоспного майна хуліганськими і взагалі протигромадськими елементами. Так само збільшилися скарги на насильства й загрозикуркульських елементів колгоспникам, які не бажають вийти з колгоспів та чесно й самовіддано працюють над зміцненням їх, ЦВК та РНК Союзу РСР вважають, що громадська власність (державна, колгоспна, кооперативна) - це основа радянського ладу, вона священна й недоторканна і людей, які чинять замах на громадську власність треба вважати за ворогів народу, тому рішуча боротьба з розкраданнями громадського майна - найперший обов"язок органів радянської влади.
Беручи це до уваги і йдучи назустріч вимогам робітників та колгоспників ЦВК та РНК Союзу РСР ухвалюють :

 І.
1. Прирівняти своїм значенням вантажі на залізничному та водному транспорті до майна державного і всебічно посилити охорону цих вантажів.
2. Застосовувати, як захід судової репресії за розкрадання вантажів на залізничному та водному транспорті вищу кару соціяльного захисту - розстріл із конфіскацією всього майна, заміняючи при пом"якшувальних обставинах позбавленням волі на строк не менше 10 років з конфіскацією майна.
3. Не застосовувати амнестії до злочинців, засуджених у справах про розкрадання вантажів на транспорті.
 І І.
1. Прирівняти своїм значеням майно колгоспів та кооперетивів (врожай  на ланах, громадські запаси, худоба, кооперативні склади та крамниці тощо) до майна державного і всебічно посилити охорону цього майна від розкрадання.
2. Застосувати, як захід судової репресії за розкрадання колгоспного та кооперативного майна вищу кару соціяльного захисту - розстріл із конфіскацією всього майна, заміняючи при пом"якшувальних обставинах позбавленням волі на строк не менше 10 років з конфіскацією майна.
3. Не застосовувати амнестії до злочинців, засуджених у справах про розкрадання колгоспного та кооперативного майна.
     І І І.
1. Провести рішучу боротьбу з тими протигромадськими, куркульсько-капіталістичними елементами, що вдаються до насильства й загроз, або провокують застосування насильства й загроз до колгоспників, щоб змусти їх вийти з колгоспу, щоб силоміц зруйнувати колгосп. Прирівняти ці злочини до державних злочинів.
2. Застосувати, як захід судової репресії в справах про охорону колгоспів та колгоспників від насильства й загроз куркульських та інших протигромадських елементів, позбавленню волі від 5 до 10 років з ув"язненням в концентраційному таборі.
3. Не застосовувати амнестії до злочинців, засуджених у цих справах.


Голова ЦВК Союзу РСР М. Калінін
Голова РНК Союзу РСР В. Молотов (Скрябін)
Секретар ЦВК Союзу РСР А. Єнукідзе.

І ще декілька фото в тему:












Замітка навіяна відвідуванням Музею Голодомору у с. Межибіж Вінницької області.

23.06.2012
14

Коментарі

Гість: vovk@m

–100123.06.12, 21:05

щас бы этот закон ввести! вас бы половину нахер в расход...

    223.06.12, 21:10Відповідь на 1 від Гість: vovk@m

    Як я шкодую що ти не поряд, і не сказав мені це в лице! Ти не уявляєш як тобі повезло у цьому житті!

      323.06.12, 21:27Відповідь на 2 від severun38

      Як я шкодую що ти не поряд, і не сказав мені це в лице! Ти не уявляєш як тобі повезло у цьому житті!Я бываю в Ровно. Могу сказать тебе это в лицо. Вор должен сидеть в тюрьме. Закон правильный.

        Гість: sata-nat

        423.06.12, 21:28Відповідь на 2 від severun38

        Дай и я заряжу этой козьей морде после тебя,руки по уши чешутся .

          523.06.12, 21:29Відповідь на 3 від Хайдер

          Коли приїдеш даш знати.

            Гість: sata-nat

            623.06.12, 21:30Відповідь на 3 від Хайдер

            А баран должен стоять в загоне" кошаре".

              723.06.12, 21:32Відповідь на 5 від severun38

              Коли приїдеш даш знати.Добре. Давай мейл.

                823.06.12, 21:32Відповідь на 6 від Гість: sata-nat

                А баран должен стоять в загоне" кошаре".Шаришь.

                  923.06.12, 21:38

                  постанова есть постанова...сам придумал, сам спиждил, сам отмазался!!!!

                    1023.06.12, 21:42Відповідь на 7 від Хайдер

                    Напишеш сюди. Я в неті кожен день.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      12
                      попередня
                      наступна