Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Еврейський супернацизм.

Жидам Америки чи американським жидам, (не знаю як буде правильніше, то пишу двояко,бо ж зараз же звинуватять у антисемітизмі!) не сподобався вибір засновника соціальної мережі Facebook  Марка Цукерберга, який одружився на неєврейці Присциллі Чан.

Питання :А як же тоді це узгоджується з принципами толерастії і ліберастії які жиди пропагують у цілому світі?

Голова жидівської організації  вдумайтеся в назву!!! : "Спасіння євреїв від асиміляції в святій землі" Бенц Гопштейн від імені американського єврейства вимагає розірвання шлюбу з гойкою.

Питання : " А що тоді робить шановний Б. Гопштейн у США? Чому він не спасає євреїв від асиміляції де-інде, наприклад у Ефіопії, Індії чи на сам кінець на історичній батьківщині не спасає "правильних сефардів" від "неправильних юдезованих хазарів - ашкеназі"  чи як кажуть росіяни "на худой конєц"  від арабів у землі обітованній"?

"Дорогий Марк, а точніше Мордехай. Я звертаюсь до тебе від імені всіх поколінь єврейського народу. Ти частина цього народу, хочеш ти цього чи ні, і ти не маєш права просто так відмести своє єврейське коріння".
Посилаючись на мемуари Голди Меїр автор посилання нагадує, що "єврей, який добровільно піддався асиміляції допомагає справі нацистів"

Питання " Чи піднімуть сморід і гавкіт  жиди у ЗМІ, коли який небудь український політик скаже : "Українець, який не одружився на українці допомагає справі нацистів чи тим самим посилює негативні наслідки Голодомору?"

"Ти Цукерберг знищуєш єврейський народ, оскільки твої діти вже не будуть євреями. Нацисти вже вбили 6 мільйонів євреїв, а ти почав знищувати сьомий мільйон" - проповідує Гопштейн.

Питання : "Чим дане твердження є більш моральним чим Нюрнбергські закони Третього Рейху, за яке судили німців.

Звідки шановний пан взяв цифру 6 млн, коли самі єврейські дослідники вказуюють цифру у 1,2 млн, а історики-ревізіоністи 600-700 тис євреїв?


10.06.2012
15

Коментарі

Гість: fevral7

110.06.12, 23:03

нахуя жжеш кастры ? от нахуя ? ты че бля зеленого цвета ? или оранж ? четы плетеш, евреи не евреи, простись ВАСЯ ептъ !

    210.06.12, 23:17Відповідь на 1 від Гість: fevral7

    Вас цікавить колір моєї шкіри??? Я білий! . Є заперечення по суті? Пишіть будь-ласка українською. З 5 червня я не відповідаю на коменти написані російською!

      Гість: fevral7

      310.06.12, 23:29Відповідь на 2 від severun38

      Вас цікавить колір моєї шкіри??? Я білий!. Є заперечення по суті? Пишіть будь-ласка українською. З 5 червня я не відповідаю на коменти написані російською! оригинал прям такой, ууууу, порвал меня прям, по сути ноль комента, да

        410.06.12, 23:35

        В цьому котлі дуже багацько всякої брехні вариться... Коли від того всього прозріваєш - то взагалі здається, ніби в тій версії історії, що нею нам щедро фарширували голови в радянських школах, немає і крихти правди...

        А єврейське питання - взагалі під велетенським питанням...

          511.06.12, 00:01

          ну так вы чем лучше? Жиды ратуют за исключительность еврейского рода. Вы - за исключительность украинского языка. Бревно в глазу?

            611.06.12, 00:05Відповідь на 5 від CKB

            комент №2 !!!

              Гість: NoTaRь

              711.06.12, 00:14

              мені здається, що краще єврейський "супернацизм", ніж український супердебілізм

                811.06.12, 00:15Відповідь на 2 від severun38

                Gut, sehr gut!

                  911.06.12, 00:20Відповідь на 8 від Albus248

                  КОМЕНТ №2 БІТТЕ!

                    1011.06.12, 00:21Відповідь на 7 від Гість: NoTaRь

                    Якщо здається то потрібно хреститися!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна