хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Голосувалка "Свободу Юлії Тимошенко!"

Не знаю, чи ставив вже хтось цю голосувалку, чи ні, але в будь-якому разі і ще раз не
завадить поставити.
Юлю треба рятувати, і будь-які засоби зараз підходять, хай це і будуть звичайні
голосувалкі.
Мені більше до вподоби автомат. Думаю дійде і до нього черга.
21

Коментарі

112.12.11, 17:47

    Гість: Alter_ego*

    212.12.11, 17:58

    Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?

      Гість: modus vivendi

      312.12.11, 17:59

      профффессор..

        412.12.11, 18:00Відповідь на 2 від Гість: Alter_ego*

        Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?Там через Фейсбук. У Вас є там акаунт? Якщо ні, зареєструйтеся, в наш час зайвим не буде.

          512.12.11, 18:08

          Проголосував!

            Гість: Alter_ego*

            612.12.11, 18:18Відповідь на 4 від бандерівець

            Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?Там через Фейсбук. У Вас є там акаунт? Якщо ні, зареєструйтеся, в наш час зайвим не буде.Якийсь ІДЕОТИЗМ!!! Вони мене будуть вчити, що в мене невірна електронна адреса? А як же я заходжу на i.ua ???

              712.12.11, 18:21Відповідь на 6 від Гість: Alter_ego*

              Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?Там через Фейсбук. У Вас є там акаунт? Якщо ні, зареєструйтеся, в наш час зайвим не буде.Якийсь ІДЕОТИЗМ!!! Вони мене будуть вчити, що в мене невірна електронна адреса? А як же я заходжу на i.ua ???Так, хто це пише Вам?

                Гість: Alter_ego*

                812.12.11, 18:29Відповідь на 7 від бандерівець

                Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?Там через Фейсбук. У Вас є там акаунт? Якщо ні, зареєструйтеся, в наш час зайвим не буде.Якийсь ІДЕОТИЗМ!!! Вони мене будуть вчити, що в мене невірна електронна адреса? А як же я заходжу на i.ua ???Так, хто це пише Вам?Автомат.

                  912.12.11, 18:38Відповідь на 8 від Гість: Alter_ego*

                  Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?Там через Фейсбук. У Вас є там акаунт? Якщо ні, зареєструйтеся, в наш час зайвим не буде.Якийсь ІДЕОТИЗМ!!! Вони мене будуть вчити, що в мене невірна електронна адреса? А як же я заходжу на i.ua ???Так, хто це пише Вам?Автомат.Ну шо з автомата візьмеш. Ви зареєструвалися на Фейсбук? Скоріше всього він ідентифікує Вас в цьому напрямку.

                    Гість: Alter_ego*

                    1012.12.11, 18:47Відповідь на 9 від бандерівець

                    Звичайно ж проголосувала. Але ніде не можу зареєструватись. МЕНІ брешуть,що не вірна адреса чи ще якась біда. Напевно, вони краще за мене знають?Там через Фейсбук. У Вас є там акаунт? Якщо ні, зареєструйтеся, в наш час зайвим не буде.Якийсь ІДЕОТИЗМ!!! Вони мене будуть вчити, що в мене невірна електронна адреса? А як же я заходжу на i.ua ???Так, хто це пише Вам?Автомат.Ну шо з автомата візьмеш. Ви зареєструвалися на Фейсбук? Скоріше всього він ідентифікує Вас в цьому напрямку.Не хочуть мене на на тій морді ліца регіти.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна