хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я проклинаю українську покору - В.Шкляр.

22

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

128.11.11, 21:54

    228.11.11, 23:59

    Шкляр мудрий дядько. Ніхто навіть уваги не звернув на його іронію.

      анонім

      329.11.11, 00:17

      Завдяки таким людям і підеш за Юлю.Хоча,що від дочки її,що чоловіка так і тхне жлобством.Знаючи з ким розмовляє,"лепечет на любимом на русском".Курва і бидло - доченька и папуленька.Нехай би попробувала зі своїм чоловіком на руском пощебетать.З кимось і де завгодно на мові тієї країни,де знаходиться.А на Батьківщині і дома мовою окупанта-колонізатора-вбивці-фашиста.На все інше начхати.Найгірше,що таке виховання подарувала їй"великомучениця"Юля.Якби не з являлися такі відомі люди"біля"Юлі,її можна ногами саму запинати в СІЗО.

        Гість: Ром@н_Сергеич

        429.11.11, 00:26Відповідь на 3 від анонім

        Завдяки таким людям і підеш за Юлю.Хоча,що від дочки її,що чоловіка так і тхне жлобством.Знаючи з ким розмовляє,"лепечет на любимом на русском".Курва і бидло - доченька и папуленька.Нехай би попробувала зі своїм чоловіком на руском пощебетать.З кимось і де завгодно на мові тієї країни,де знаходиться.А на Батьківщині і дома мовою окупанта-колонізатора-вбивці-фашиста.На все інше начхати.Найгірше,що таке виховання подарувала їй"великомучениця"Юля.Якби не з являлися такі відомі люди"біля"Юлі,її можна ногами саму запинати в СІЗО.Ой беду накликаешь. Ща юлефаны придут и клюв на аве оторвут.

          Гість: lyo Dnepr

          529.11.11, 00:34Відповідь на 4 від Гість: Ром@н_Сергеич

          Та его бестолку клевать. Моск отсутствует. Срочно нужна трансплантация

            анонім

            629.11.11, 00:41Відповідь на 4 від Гість: Ром@н_Сергеич

            Молодець!!!"Працюєш".Я то хоч якось за Юлю.В усякому разі проти ПРастів,хоча й багато не сприймаю її за деякі моменти.А до її оточення взагалі відношуся(Не до всіх.Її сім’я ті ще ангелочки)абсолютно негативно.А ти звичайний ПРасто-комуняка.Цікаво,ти вшановував пам’ять загиблих в Голодомор в Україні?Чи у тебе в голівці - Вставай страна народная?

              анонім

              729.11.11, 00:45Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

              Правильно! Моск відсутній,але біля СІЗО вчора на ....................,навіть не знаю,як сказати.Скажу,як думаю правильніше: - На святкуванні Дня народження Юлії Тимошенко біля СІЗО з друзями був.А трансплантація?То вже не допоможе.

                Гість: lyo Dnepr

                829.11.11, 00:49Відповідь на 7 від анонім

                Скока тебе раз прописные истины повторять? Не суди...

                  Гість: Ром@н_Сергеич

                  929.11.11, 00:58Відповідь на 6 від анонім

                  Молодець!!!"Працюєш".Я то хоч якось за Юлю.В усякому разі проти ПРастів,хоча й багато не сприймаю її за деякі моменти.А до її оточення взагалі відношуся(Не до всіх.Її сім’я ті ще ангелочки)абсолютно негативно.А ти звичайний ПРасто-комуняка.Цікаво,ти вшановував пам’ять загиблих в Голодомор в Україні?Чи у тебе в голівці - Вставай страна народная?Зато я Юлю с днюхой поздравил.

                    Гість: Ром@н_Сергеич

                    1029.11.11, 00:59Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

                    Та его бестолку клевать. Моск отсутствует.Срочно нужна трансплантация

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна