хочу сюди!
 

Маша

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Юлія Латиніна про арешт Тимошенко

39

Коментарі

18.08.11, 23:37

Якщо Ющь нагородив Колєснікова, то чому Європі не прикрасити Федоровича орденком?

    Гість: lyo Dnepr

    28.08.11, 23:44

    Юля очень хорошо информирована в украинских делах, в отличие от Лерочки Новодворской.
    "Большой браток", в Украине остался один оппозиционер. Все в десяточку!

      38.08.11, 23:44

      Спасибі!

        48.08.11, 23:45Відповідь на 1 від Східняк

        Якщо Ющь нагородив Колєснікова, то чому Європі не прикрасити Федоровича орденком?А Потебенька, а Фірташа? Але, дякувати Богу, Європа не повні козли.

          58.08.11, 23:47Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

          Юля очень хорошо информирована в украинских делах, в отличие от Лерочки Новодворской.
          "Большой браток", в Украине остался один оппозиционер. Все в десяточку!
          Я теж цей момент відмітив. В голові крутилося, на вона це на язике видала. І справді, так воно і є.

            68.08.11, 23:59Відповідь на 1 від Східняк

            Якщо Ющь нагородив Колєснікова, то чому Європі не прикрасити Федоровича орденком?вінком

              Гість: Nairia

              79.08.11, 00:14

              Очень интересная и нестандартная подача информации - просто и исчерпывающе!

                89.08.11, 01:22

                А в мене виникло друге питання хто з оточуючих гаранта так його не любить що підкинув йому ідею про арешт Тимошенко? Чи може то він сам хоча малоімовірно пані Ганя добре знала чим це може закінчитись і думаю як радник йому про це говорила. То хто цей добрий друг???

                  Гість: Світанок

                  99.08.11, 06:56Відповідь на 8 від div777

                  А в мене виникло друге питання хто з оточуючих гаранта так його не любить що підкинув йому ідею про арешт Тимошенко? Чи може то він сам хоча малоімовірно пані Ганя добре знала чим це може закінчитись і думаю як радник йому про це говорила. То хто цей добрий друг??? Цей "друг" - це жидівський мафіозний клан, який руками Януковича вертить Україною. Це зграя гієн, які тільки і ждуть щоби урвати жирний шматок із тіла України. Янукович просто тупа маріонетка у їхніх руках і "вони" крутять ним, як циган сонцем. Це не відноситься до простих євреїв, які також, як і Українці страждають від "діянь" цього мафіозного клану.

                    109.08.11, 07:28

                    жидо эхо

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна