хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Послу Франції не подобається процес над Тимошенко

Посол Францiї  Жак Фор занепокоєний полiтичним пiдгрунтям суду над Тимошенко.

Про це він заявив під час круглого столу "право на захист: проблеми реалізації",  організованого Українським  юридичним товариством.

"Я не хотів коментувати цей суд, але хочу сказати, що у Франції склалося таке враження, що на жаль, процес над Юлією Тимошенко знаходиться дуже далеко від права, але знаходиться дуже близько до політики", - підкреслив Жак Фор, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За словами посла Франції, події навколо судового процесу над Юлією Тимошенко не сприяють позитивному іміджу України у світі.

 "Поступово виникає думка про те, де ті європейські цінності, про які часто говорить українська влада,  особливо під час дискусій між ЄС і Україною, -  зауважив посол.

Представники посольства Франції регулярно відвідують судовий процес над Тимошенко.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/28/6429041/

3

Коментарі

Гість: Світанок

128.07.11, 19:53

Звісно Європа хотіла б щоби Україна була демократичною державою, та як тільки запахне російським газом - то на тому їхнє бажання і закінчується. На жаль.

    228.07.11, 19:59Відповідь на 1 від Гість: Світанок

    Звісно Європа хотіла б щоби Україна була демократичною державою, та як тільки запахне російським газом - то на тому їхнє бажання і закінчується. На жаль.Російським дуже сильно пахне тільки в Германії, старий і добрий друг Росії.

      328.07.11, 21:28Відповідь на 1 від Гість: Світанок

      согласен на 99%

        428.07.11, 21:29Відповідь на 2 від helsan

        Как-то прочитал у одного историка идею, что дружба Германии и России всегда была естественна, а сближение с Англией всегда толкала Россию к проблемам.

          528.07.11, 22:03Відповідь на 4 від Mike911

          Как-то прочитал у одного историка идею, что дружба Германии и России всегда была естественна, а сближение с Англией всегда толкала Россию к проблемам.Во времена Петра 1, сближение России с Англией действительно привело к проблеме, которая позволила России "прорубить окно в Европу", очем те сожалеют до сих пор вместе со Шведами.

            628.07.11, 22:06Відповідь на 5 від helsan

            Можно по-подробнее. То, что я писал выше, упоминалось историком в контексте Семилетней войны.

              728.07.11, 22:33Відповідь на 6 від Mike911

              Можно по-подробнее. То, что я писал выше, упоминалось историком в контексте Семилетней войны.
              Семилетняя война,Ю которую черчиль назвал Первой Мировой, была после Петра.


              Я же привел пример того, как именно благодаря Англии, Россия получила путем подкупа Парламента разрешение на постройку торгового флота, но как это всегда и водилось за Россией, обманула их и построила военный флот, перекрыв торговые морские пути Шведам и Англичанам.

                828.07.11, 22:35Відповідь на 7 від helsan

                Я знаю, когда была Семилетняя война *с каменным лицом*

                  928.07.11, 22:37Відповідь на 7 від helsan

                  А то, что упомянули вы, это не сближение, а скорее небольшой политический маневр.

                    1028.07.11, 22:42Відповідь на 9 від Mike911

                    А то, что упомянули вы, это не сближение, а скорее небольшой политический маневр.
                    Политическим "маневром" это уже потом обозвали.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна