хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Прямий ефір з Юлією Тимошенко.

                 Запрошую тільки тих, хто хоче звільнити Україну від банди сволоти начолі з Януковичем, подивитися прямий ефір з Юлією Тимошенко на каналі TVI.
                 Трансляція почнеться о 21-00. Це тут - прямий ефір на TVI
20

Коментарі

114.07.11, 20:29

А от за це дякую, бо серед аналогових канаоів які ловить мій зомбоящик. ТВі немає

    214.07.11, 20:45Відповідь на 1 від JR_Cerberus

    А от за це дякую, бо серед аналогових канаоів які ловить мій зомбоящик. ТВі немаєНаскільки я знаю, TVI не транслюється через аналоговий сігнал. Тільки цифра.

      314.07.11, 21:08Відповідь на 2 від бандерівець

      А от за це дякую, бо серед аналогових канаоів які ловить мій зомбоящик. ТВі немаєНаскільки я знаю, TVI не транслюється через аналоговий сігнал. Тільки цифра.Я якраз це і мав на увазі, кабельного не маю, а отже і канал цей не маю змоги дивитись.
      Тепер маю

        414.07.11, 21:30Відповідь на 3 від JR_Cerberus

        А от за це дякую, бо серед аналогових канаоів які ловить мій зомбоящик. ТВі немаєНаскільки я знаю, TVI не транслюється через аналоговий сігнал. Тільки цифра.Я якраз це і мав на увазі, кабельного не маю, а отже і канал цей не маю змоги дивитись.
        Тепер маю
        В мене кабельне, але цього каналу там нема...

          514.07.11, 21:33Відповідь на 4 від Francisk02

          А от за це дякую, бо серед аналогових канаоів які ловить мій зомбоящик. ТВі немаєНаскільки я знаю, TVI не транслюється через аналоговий сігнал. Тільки цифра.Я якраз це і мав на увазі, кабельного не маю, а отже і канал цей не маю змоги дивитись.
          Тепер маю
          В мене кабельне, але цього каналу там нема...
          ну так це вже питання до твого кабельного провайдера, у кожного ж свій набір каналів... У мене лише те що "літає в повітрі".

            614.07.11, 21:44

            Дивлюсь,але за посилання,спасибі!!!

              715.07.11, 04:51

              В мене є всі канали, бо стоять "тарелки", шарінг - всі російсько-, україно- мовні канали. Періодично дивлюся новини Європи. Але всю інформацію взнаю в неті, а не з телебачення.
              Чомусь навіть європейські канали не приділяють уваги нашій країні і справою Тимошенко, Луценко і т.д
              Можливо ми для них вже стали країною третього світу, тому вже про нас в Євроновинах майже нічого не розказуть

                815.07.11, 08:52

                прозьовала

                  915.07.11, 10:15

                  Дякую! Дивлюсь по супутнику!

                    1015.07.11, 11:57

                    спасибо, что предупредили, получил массу удовольствия по сравнению с ней все остальные политики напоминают общую серую биомассу люблю умных людей

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна