Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Тимошенко про пенсійну реформу

У четвер за особистою вказівкою Януковича Верховна Рада в першому читанні схвалила проект закону про погіршення пенсійного забезпечення громадян, який влада чомусь називає "пенсійною реформою". Насправді цей проект не має нічого спільного зі справжніми реформами, він є черговим безсистемним набором положень, які ускладнять людям життя, віддалять час отримання пенсій і зменшать їх розмір. Зовсім недавно, лише півтора роки тому, у розпал президентських виборів Янукович тішив виборців казками про захмарне підвищення зарплат та пенсій, про високі соціальні стандарти, обіцяв, що ніколи не дозволить підвищувати пенсійний вік, казав, що "ми не маємо морального права це робити" і "я на це ніколи не піду". Але пішов! Пішов, порушуючи не тільки дані народу обіцянки, але й Конституцію України, де у статті 22 чітко записано, що при прийнятті нових законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав та свобод. Зокрема, права на соціальний захист, права на отримання усіх видів пенсії, права на достойний життєвий рівень. Ключові зміни пенсійного законодавства, які планує запровадити у державі Янукович цим законопроектом, будуть такими:

21

Коментарі

Гість: Максим_

118.06.11, 02:13

БЮТ (та КПУ) не голосували за цей "пенсійний закон Янука-Тигіпка", а от "тушки Юща",проти-всіхи з "Реформи заради майбутнього" проголосували услід за ПР та Литвинами,Жванієй.
**
Сьогодні у Шустера — Тигіпко 4 години розповідав,що "реформи пенсії треба було починати ще в 1990-их". А я кажу :
— "Так ти ж,Тигіпко,робив ці самі реформи з 1996 року в статусі віце-прем'єра,міністра,голови НацБанку до 2005 року. Й дореформував,що `середня пенсія за 2004 рік становила 182.2 грн. (34 дол.;Википедия-ру)'".
— Тобто те,що ЮВТ підняла пенсії в 4 рази за 5 років це не "реформи,а єрунда-популізм", а от обікрасти нарід — це "реформи;це мудро;це по Даунбаські".
Навпаки — то ЮВТ робила "реформи для народу",а Янук тільки краде під брехню про "реформи".
**

    Гість: Світанок

    218.06.11, 06:47Відповідь на 1 від Гість: Максим_

    Дякую Максиме за влучну відповідь. Задача нашого суспільства - не мовчати і всіма можливими способами боротися проти цієї Януковичової банди.

      318.06.11, 07:28

        418.06.11, 08:16Відповідь на 1 від Гість: Максим_

        А от Юли не было тушек?
        Зачем передёргивать факты.

          518.06.11, 08:18

          Всем понятно, что пенсионная реформа ухудшит жизнь пенсионеров.
          Что молчим?

            Гість: slana90

            618.06.11, 09:35

            Великі комбінатори, вибачте, рехформатори зробили, як в обіцяли - для людей!

              718.06.11, 10:00

              Ми внесем,я зроблю, тра-ля-ля,тру-лю-лю... Чому не вносила,чому не робила??

                818.06.11, 10:04Відповідь на 4 від Елена1957

                А от Юли не было тушек?
                Зачем передёргивать факты.
                Почему-то фраза "от Юли" звучит как обвинение Тимошенко

                  918.06.11, 10:09Відповідь на 8 від Nick Realart

                  А от Юли не было тушек?
                  Зачем передёргивать факты.
                  Почему-то фраза "от Юли" звучит как обвинение Тимошенко
                  Речь идёт о фактах, тушки были и от Юли, и пожалуй, самые массовые.
                  Как по мне, все тушки должны быть отлучены от власти. А еще лучше, понести уголовную ответственность за использование власти в корыстных интересах.

                    1018.06.11, 11:08

                    я всегда говорю, что нет не популярных реформ, а когда говорят, что реформы не популярные реформаторов сразу надо привлекать к уголовной ответственности

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна