Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Чи хтось перевіряє, що говорить пан Азаров?

Вчора, як і багато інших українців, я слухав черговий спіч пана Азарова, в якому він як завжди називав якісь макропоказники, які йому більше всього подобались і навіть пропонував слухачам їх перевірити. Оскільки досвід вчити не довіряти тому, що говорять урядовці по ТВ я вирішив скористатися порадою пана Азарова і перевірити оцю його тезу:
"в марте 2010 я принял 0 на казначейском счету, а 20 марта должен был заплатить 700 млн..."
Можно тільки поспівчувати прем"єру, потрапившому у прошлому році у таку важку ситуацію. Але чи так було насправді, як розповідає пан Азаров?
Заходимо на сайт Державного Казначейства і що ми бачимо?
http://treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/141568

Може я погано бачу, але мені здається, що 1 334 млн грн - це не 0 грн. Може у когось є інша думка?
31

Коментарі

111.06.11, 11:15

У нас же уряд праффессіаналів-брехунів, якщо точніше - професіональних брехунів!

    211.06.11, 11:16

    1млрд с копейками, для страны, конечно, не сильно большие деньги, но далеко не 0. Нельзя верить ни одному слову от ПР.

      анонім

      311.06.11, 11:22

      А если у них 2% это украденные 200 млн из каждого млрд бюджета, и наценка в 2% на гречку при закупке ее по 35 центов и транспорте 15, а в продажу она рекомендована без растаможки в 17 грн...то шо говорить, он ведь геолог, а не математик и не археолог....что бы и цифры знать, и искать...он может только брать

        Гість: lyo Dnepr

        411.06.11, 11:27

        Так вот оно, кто актриса и кто врет

          511.06.11, 11:30Відповідь на 2 від eto*ia

          1млрд с копейками, для страны, конечно, не сильно большие деньги, но далеко не 0. Нельзя верить ни одному слову от ПР.Далеко не всі державні гроші акумулюються на рахунках ДержКазначейства.
          Ось вам маленький останній приклад:
          http://www.pravda.com.ua/news/2011/06/10/6287382/

            611.06.11, 11:34

            Язиком молоти-не лопатою копати...

              анонім

              711.06.11, 12:00Відповідь на 1 від Саничок

              У нас же уряд праффессіаналів-брехунів, якщо точніше - професіональних брехунів!
              Просто - брехунів . Не професіоналів.

                811.06.11, 12:08Відповідь на 7 від анонім

                У нас же уряд праффессіаналів-брехунів, якщо точніше - професіональних брехунів!Просто - брехунів . Не професіоналів.А я ж написав не професіоналів, а проффесіАНАЛІВ!

                  анонім

                  911.06.11, 12:40

                  Слушая вчера базарова, я пришел к выводу, что в Украине вырисовывалась тройка самых больших брехунов: 1. Азаров, 2. Госкомстат, 3. Гидрометцентр.

                    Гість: slana90

                    1011.06.11, 12:41

                    Цифри кажуть промовисто...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна