Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Кон"юктура ринку газу, за якою укладався контракт в 2009


Збільшити зображення 

На момент укладання договору з Росією середньоєвропейська вартість 1 куба газу становила 577 доларів.

З таблиці видно, що умови ринку газу, за яких підписувався договір з Росією, були найтяжчими за останні 10 років. Не зайвим буде зауважити, що саме через борги Нафтогазу перед Газпромом, зроблені у тому числі й урядом Януковича в 2006-07, стало можливим відключення газу у 2009 і, як наслідок, вимушене Росією заключення цього договору у самий несприятливий момент кон"юктури газу на світовому ринку. А якщо також додати, що у час візиту Тимошенко до Росії там вже сидів Фірташ і піднімав ціну на газ, то творцями цього невигідного для України договору є не тільки Тимошенко, а й Янукович з Фірташем. Ющенко також доклав до цього зусиль, тому що годувався з рук Фірташа і заважав усунути РУЕ зі схеми.

http://www.indexmundi.com/commodities/?commodity=russian-natural-gas&months=120
14

Коментарі

119.04.11, 09:32

Я не фінансист і не розуміюсь на тонкощах світових ринків, але підвищення ціни на газ при Тимошенко я не відчув, зате добре відчув зниження ціни на газ януком

    219.04.11, 09:41Відповідь на 1 від serg020777

    снижение было уже несколько раз
    и януковичем и азаровым.
    но газ был дешевле при подорожании у тимошенко

      319.04.11, 11:20

      базаров здешевив газ для таких як Ахметов. вони тепер користають газ нашого видобутку( принаймі в ціновому варіанті), а ми платимо за російський. і ще не без того, що там знову присмоктались якісь посередники, і тупо стрижуть з нас гроші...

        419.04.11, 13:08Відповідь на 2 від Йоожа

          519.04.11, 14:14

          Маємо те, що маємо!

            анонім

            619.04.11, 16:50

            Пусть ахметки , фирташи и коломойские для своих предприятий и заключают договора с Газпромом и отобрать у них к черту Облгаз и Облэнерго, эти вот посредники и наваривают на нас свои миллиарды

              719.04.11, 17:14Відповідь на 6 від анонім

              Пусть ахметки , фирташи и коломойские для своих предприятий и заключают договора с Газпромом и отобрать у них к черту Облгаз и Облэнерго, эти вот посредники и наваривают на нас свои миллиардыОтобрать не получится. Некому отбирать. У власти представители крупного ьизнеса или те, кто лоббирует их интересы. У нас сейчас нет серьёзной политической партии, которая ставила бы вопрос о возврате предприятий в госсобственность. Просрали всё, извиняюсь за грубое слово.

                819.04.11, 17:38

                Да Ющенко там первый герой!

                  919.04.11, 19:01Відповідь на 8 від ab absurdo

                  Да Ющенко там первый герой!За призвищами ви (і всі інші коментватори) не помітили головного змісту замітки, заради чого вона писалася: на момент укладання договору з Росією середньоєвропейська вартість 1 куба газу становила 577 доларів.

                    1019.04.11, 19:15Відповідь на 9 від viktor67

                    Я знаю, я все помітила. Просто що до цього можна додати?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна