Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Facebook об’єднує сотні мільйонів людей по всьому світу

особисто мені потрібен Facebook задля того, щоб мати можливість задати питання народному депутату або представнику влади. На жаль, наше суспільство ще не дозріло до вимоги зобов"язати кожного депутата та держслужбовця, керівника відповідної служби, хоч раз на квартал обов"язково влаштовувати інтернет конференцію, де кожна зацікавлена особа мала можливість не тільки поставити своє запитання, але й отримати офіційну відповідь.
14

Коментарі

16.04.11, 18:38

Как не патриотично однако... и не критично, и уж совсем не в том сообществе

    26.04.11, 18:50Відповідь на 1 від Dahna

    Здається що це саме ви, шановна, помилилися адресою

    Це не співтовариство шанувальників анекдотів та таблоїдів.

      36.04.11, 18:53Відповідь на 2 від viktor67

      И правда, ошиблась. Здесь поклонники западных социальных сетей, вливайтесь конечно, поддержите славный busyness

        46.04.11, 18:57Відповідь на 3 від Dahna

        И правда, ошиблась. Здесь поклонники западных социальных сетей, вливайтесь конечно, поддержите славный busynessз таким же успіхом можно назвати і весь інтернет суцільною західною мережею і їхнім бізнес проектом. Ви гуглом чи ютубом користуєтесь?

          56.04.11, 18:59Відповідь на 4 від viktor67

          Я пользуюсь энциклопедиями УСЕ, УЛЕ и т.п. Погугли если не знаешь что это

            66.04.11, 19:02Відповідь на 5 від Dahna

            ви не відповіли чітко на моє питання:
            Ви гуглом чи ютубом користуєтесь?
            Не вважаєте їх західним мережевим продуктом?

              76.04.11, 19:03

                86.04.11, 19:06Відповідь на 6 від viktor67

                Как не ответила? Хорошо, еще раз -"Я пользуюсь энциклопедиями УСЕ, УЛЕ и т.п". Зачем пользоваться гуглом? А Ютьюбом зачем? Теперь будут вопросы насчет главного изобретения человечества ХХ века?

                  96.04.11, 19:15Відповідь на 8 від Dahna

                  оскільки щодо гуглу ви тактовно промовчали, можно зробити висновок, що деякими західними мережевими продуктами ви все ж таки користуєтесь, тому не бачу предмету для дискусії.

                    106.04.11, 19:19Відповідь на 9 від viktor67

                    Висновок? Дискуссии? Спасибо)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна