Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

В Україні відсутня тарифна політика

Олексій Кучеренко: «Серйозною послідовною тарифною політикою в державі не займаються»

Кожен споживач задає питання собі, а що стоїть за цим підвищенням тарифу? Чи переконані ми з вами, що ці кошти, які нам з вами виставляють у цих рахунках дійсно ідуть на потреби енергетиків, комунальників, тепломереж, підприємств водопостачання, тощо?.. Чи є взагалі у нашій державі тарифна політика? Всі ці питання на сьогодні не врегульовані.

12

Коментарі

16.04.11, 18:08

    Гість: Світанок

    26.04.11, 18:29

    Дякую Вікторе. Ще раз прочитав. Напевно наша держава ще не дозріла до справжнього суспільства.

      36.04.11, 18:54Відповідь на 2 від Гість: Світанок

      Дякую Вікторе. Ще раз прочитав. Напевно наша держава ще не дозріла до справжнього суспільства.Та ні тезко, це ми й є держава, а не ті, хто нами і нею керують. То ж це саме ми повинні дозріти до розуміння необхідності виступати єдиним фронтом на захист своїх інтересів, бо олігархи свої захищають дуже вміло.

        46.04.11, 19:03

          56.04.11, 19:20

          На підняті тарифів найбільше наживаються приватні обленерго, які хочуть мати до 1000% прибутку. Кому сьогодні належить більшість приватних обленерго, достеменно не відомо. Можемо лише здогадуватись.

            66.04.11, 19:22

              76.04.11, 20:42Відповідь на 3 від viktor67

              Дякую Вікторе. Ще раз прочитав. Напевно наша держава ще не дозріла до справжнього суспільства.Та ні тезко, це ми й є держава, а не ті, хто нами і нею керують. То ж це саме ми повинні дозріти до розуміння необхідності виступати єдиним фронтом на захист своїх інтересів, бо олігархи свої захищають дуже вміло.100% !!!

                86.04.11, 20:50Відповідь на 5 від serg020777

                саме так! і тарифи висмоктують з пальця!... керівники жеків стогнуть що затрати на матеріали великі! щеби...по яких цінах вони рахують 1м. труби? звісно що по космічних! замі ж керівники поробили посередницькі фірми-і гайда зі своїх жеків гроші викачувати! так само і в обленерго чи в газовій сфері! от спочатку ті гроші з нас здирають!!!

                  96.04.11, 21:04Відповідь на 8 від vov4ik126

                  Як мені обмовився пару років тому начальник жеку - у мене всі труби з гарячою водою течуть, величезні втрати, а хто мені ці втрати покриє... І все це закладають у тарифи, тобто у тариф закладають втрати через гарячі душі у наших дворах.

                    106.04.11, 21:12Відповідь на 9 від serg020777

                    прошлого року я встановлював газовий конвектор, за 2.5м 15-ки труби не рахуючи роботи запросили 110грн.!... я попросив зачекати, ч-з 15хв. приніс їм 3м. (десь грн до 40-ка вийшло!) то були такі недобрі, ніби я їм в Душу нагадив...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна