Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Перо!

попередня
наступна

Я маю сказати тобі дещо…©

Зачекай. Я маю сказати тобі дещо…

Іноді мені здається, що я втрачаю тебе, а іноді, що все занадто гарно. Я тільки зараз починаю розуміти твої слова, ті що ти сказала колись… Ти попереджала…                                                                                                      Ти казала що твоє життя це постійний, невгамовний рух, що тебе не можливо зрозуміти і мало хто може вписатися у твоє життя.

Ти попереджала…

Скажу правду: іноді я і справді тебе не розумію. Деякі речі, які ти робиш, вони на грані абсурду… Бувають моменти коли я дивлюся на тебе, і бачу людину якій абсолютно все одно що коїться навкруги, що про неї подумають… твої дії, твій вибір,… не підлягають розумінню…

Але я приймаю тебе такою якою ти є!

У мене захоплює дух коли я дивлюся у твої очі…я бачу тебе справжню… Ти впустила мене у свій світ, у світ який ніхто не бачив…для мене це справді важливо.                                                                                                   Ти довіряєш мені… я це бачу і відчуваю…                                                                                                                                                                          Ти показуєш мені свої наївні малюнки, ти співаєш мені свої улюблені пісні…ти розказуєш мені свої сни… Я сам не помітив як ти стала для мене чимось більшим…

Я згадую як раніше було легко, а зараз…а зараз я не знаю як поводитися разом з тобою… Я все більше мовчу, інколи навіть не знаю що тобі сказати…але не через відсутність тем чи через не бажання, просто для мене це все не звично…

Усі ці почуття…

Поруч з тобою я почуваюся беззахисним…невпевненим…

Останнім часом Ти заполонила мої думки…

От дивлюся на тебе і… я тільки хочу обійняти тебе… я хочу притиснути тебе до свого серця. Я втрачаю розум. Я не знаю що буде далі, але мені все одно. Сьогодні ти зі мною. Дозволь мені бути твоїм героєм…

8

Останні статті

Коментарі

Гість: Янголятко

111.01.11, 18:32

Кохаєш так, наче безпорадний я (с)
Гарно написано...

    211.01.11, 19:01Відповідь на 1 від Гість: Янголятко

    Дякую

      Гість: carte blanche

      311.01.11, 19:59

      Розчулив... Дякую, завдяки таким, як ти, можно ще у щось вірити)

      перше кохання?

        412.01.11, 09:23

        Частіш за все чоловіки рідко так глибоко чуттєві і зізнаються в цьому))

          512.01.11, 10:18Відповідь на 3 від Гість: carte blanche

          ні, не перше...

            612.01.11, 10:19Відповідь на 4 від МятежнаЯ

            Якби чоловіки знали що на думці у жінок
            , то вони були б впевненішими

              712.01.11, 10:22Відповідь на 6 від no Superman

              Якби жінка знала, що чоловік пристрасно хоче її розуміть, говорила б про свої думки))
              Все залежить від рівня розвитку обох))

                812.01.11, 10:30Відповідь на 7 від МятежнаЯ

                ну...та мабуть так і є

                  912.01.11, 16:04

                  Але я приймаю тебе такою якою ти є!
                  Роби так і надалі.Бо,людина відчуває себе повноцінно саме тоді,коли її сприймаю такою якою вона є!
                  Я все більше мовчу, інколи навіть не знаю що тобі сказати…але не через відсутність тем чи через не бажання, просто для мене це все не звично…
                  Дій! Кратость сестра таланта!

                    1018.01.11, 21:59

                    очень класно написано, кому то повезло

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна