хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Всё исправить...

Навеяно заметкой Taanceek "Спасательные вещи" 
http://blog.i.ua/user/375022/116087/


Свои варианты оставляйте в коментах.


Еслиб возможно было всё исправить...


Рейтинг блогов

31%, 8 голосів

4%, 1 голос

23%, 6 голосів

4%, 1 голос

12%, 3 голоси

27%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

17.05.08, 16:18

а что исправлять?? просто следующий шаг делать другой.. и не обязательно вперед..

    Гість: Тaня*

    210.05.08, 20:10Відповідь на 1 від Taancheeek

    а что исправлять?? просто следующий шаг делать другой.. и не обязательно вперед..
    Цікава думка...

      310.05.08, 20:13Відповідь на 2 від Гість: Тaня*

      Да, мысль интересная. Хотелось бы узнать и твою?

        Гість: Тaня*

        410.05.08, 20:28

        Особисто я вже мільйон разів думала саме над цим питанням. Коли результатом якихось моїх дій є біль іншої людини - виникає неймовірне бажання повернути час і зробити крок інакше. Що примушує страждати і мене. Звичайно, розумію, що це неможливо... Це тільки у фільмах людина прокидається від жаху і є другий шанс. В житті складніше. Хоча насправді невідомо до чого призведе певне слово чи вчинок. Може, врешті-решт все буде краще, ніж хотілося. А загалом, на мою думку, зробити щось правильно чи неправильно не можна, будь-який вчинок - це вибір. Можливо, не на 100% вдалий. Хоча насправді невідомо до чого призведе певне слово чи вчинок. Може, врешті-решт все буде краще, ніж хотілося.

          510.05.08, 20:59Відповідь на 4 від Гість: Тaня*

          А загалом, на мою думку, зробити щось правильно чи неправильно не можна, будь-який вчинок - це вибір. Можливо, не на 100% вдалий. Хоча насправді невідомо до чого призведе певне слово чи вчинок. Може, врешті-решт все буде краще, ніж хотілося.Обязательно будет хорошо! Ведь,все что не делается, все к лучшему!

            Гість: Тaня*

            610.05.08, 21:03

            Абсолютно точно. Дякую.