хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Язык Русов – прямое зеркало Правды Жизни. Язык тысячелетней Росс

Язык Русов – прямое зеркало Правды Жизни. Язык тысячелетней России – кривое зеркало – источник карикатурного представления о Творце, Природе и самих себе. 

9

Коментарі

анонім

120.09.11, 08:32

Нічого не зрозумів. Як може бути "тысячелетней России" якщо їй менше 300 років? І чому Руси з однією "с" в "русскій язик" з двома?

    220.09.11, 12:20

    а по што матушку Московию обидел?

      Гість: Вечный бан

      320.09.11, 19:52Відповідь на 2 від UA2

      а по што матушку Московию обидел?Это какая-такая Московия?

        Гість: Вечный бан

        420.09.11, 19:53Відповідь на 1 від анонім

        Нічого не зрозумів. Як може бути "тысячелетней России" якщо їй менше 300 років? І чому Руси з однією "с" в "русскій язик" з двома?А в слове русский, то есть относящийся к Руси - "ск" - суффикс. Ты знаешь, что такое суффикс?

          анонім

          520.09.11, 20:34Відповідь на 4 від Гість: Вечный бан

          У мене з москальською важко -- в школі не вивчав, тому правил до пуття не знаю. З рідною -- без проблем. Біль-менш граматику англійської знаю -- все таки за кодоном часто, по роботі, буваю. Та й уся документація міжнародною мовою № 1.А от з кацапською -- напряг. А чому тоді назви усіх національностей іменик і тільки у москалів, "русскій", -- прикметник? Не знаеш? А я знаю . Коли кацапа питають -- ти чій холоп будеш? він відподвіда --"русскій", тобто нам, русам-українцям, належить.

            Гість: Вечный бан

            620.09.11, 20:38Відповідь на 5 від анонім

            У мене з москальською важко -- в школі не вивчав, тому правил до пуття не знаю. З рідною -- без проблем. Біль-менш граматику англійської знаю -- все таки за кодоном часто, по роботі, буваю. Та й уся документація міжнародною мовою № 1.А от з кацапською -- напряг. А чому тоді назви усіх національностей іменик і тільки у москалів, "русскій", -- прикметник? Не знаеш? А я знаю . Коли кацапа питають -- ти чій холоп будеш? він відподвіда --"русскій", тобто нам, русам-українцям, належить.

              Гість: Вечный бан

              720.09.11, 20:43Відповідь на 5 від анонім

              Там всё проще, брателло, русский прилагательное к слову человек. Так и говорили - русский человек. А остальные - немцы. Вот с некоторых пор и малороссы немцами заделались.

                анонім

                820.09.11, 20:54Відповідь на 7 від Гість: Вечный бан

                Німці, бо не знають кацапської. Так таких 6 мілярдів на Землі. І якихось 200 нещасних мільончиків, які пнуться свою недолугою, матюкливою грубою. зтатарщеною, до речі -- онімеченною, зфранцуженною, іншими словами -- засраною усім світом говіркою. А краще не чіпай мої мови. в усілякому випадку, поки я вдома. Буду в Московії -- тоді і будеш права своєї псячої качати. А ту, в країні іди до дідька.

                  Гість: Вечный бан

                  920.09.11, 20:57Відповідь на 8 від анонім

                  Ты в русском городе Измаил, который русский граф Суворов отобрал у турок. Не забывай.

                    1021.09.11, 11:17Відповідь на 7 від Гість: Вечный бан

                    http://blog.i.ua/community/2669/742098/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна