О сообществе

Приносить людям радость,юмор,стихи,отношения,мода и куча позитива.
Вид:
краткий
полный

ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ

Гашек "Пригоди бравого вояки Швейка"

  • 24.12.18, 22:26
     "Саме Зітко й написав до газети, бо між ним і капітаном Венцелем була ворожнеча ще з того часу, коли Зітко в одному  товаристві в присутності капітана Венцеля пустився міркувати про велич природи. Досить, каже, оглянутися навколо й подивитися, як темні хмари закривають обрій, як гори пнуться високо до неба, як реве водоспад у лісі й співають пташки, й ви замислитесь над тим, що таке, власне, якийсь там капітан у порівнянні з величчю природи. Він такий самий нуль, як і кожний підпрапорщик.
      Всі офіцери були тоді під чаркою, і капітан Венцель хотів оперіщити нещасного філософа Зітка, як ту шкапу. Ворожнеча все посилювалась, і капітан, де тільки міг, переслідував Зітка, тим більше що слова підпрапорщика зробилися приповідкою.
      "Що таке капітан Венцель у порівнянні з величчю природи", - говорили від малого до великого по всій Кутній Горі, "Я того гультяя доведу до самогубства", - казав, бувало, капітан Венцель. Але Зітко пішов у відставку і далі вивчав філософію. З того часу й триває запекла ненависть майора Венцеля до молодих офіцерів."

Предновогоднее...

Ну прямо как дети...

Хорошо нам сына с мамой!
А без нее ёлки не было бы, пирогов не увидели бы...
да и тебя озорника могло не быть...

Понимаешь волкодав это не твой год...
Все блага будут только для свиней.
Впрочем как и в предыдущем...

Это я, 2019! Еще не родился...
Просто репетирую...