хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

А знаете почему

chih А знаете почему женский день 8 — го числа? потому что женщина — восьмое чудо света.                                             Мамы — это такие люди, которые даже авторитетных пацанов гоняют за хлебом !  crazy
10

Коментарі

15.03.12, 15:55

    анонім

    25.03.12, 16:13

    8 березня 1857 в Нью-Йорку зібралися на маніфестацію робітниці швейних і взуттєвих фабрик.
    Вони вимагали 10-годинний робочий день, світлі та сухі робочі приміщення, рівну з чоловіками заробітну плату. Працювали в той час жінки по 16 годин на добу, отримуючи за свою працю копійки.
    Чоловікам після рішучих виступів вдалося домогтися введення 10 годинного робочого дня.
    Як бачимо зачинщики жінки,але довели справу до кінця з допомогою чоловіків.Таким чином це спільне свято

      35.03.12, 16:46

        45.03.12, 17:07Відповідь на 1 від Morn

        Вас тоже гоняют за хлебом?

          55.03.12, 17:11Відповідь на 2 від анонім

          8 березня 1857 в Нью-Йорку зібралися на маніфестацію робітниці швейних і взуттєвих фабрик.
          Вони вимагали 10-годинний робочий день, світлі та сухі робочі приміщення, рівну з чоловіками заробітну плату. Працювали в той час жінки по 16 годин на добу, отримуючи за свою працю копійки.
          Чоловікам після рішучих виступів вдалося домогтися введення 10 годинного робочого дня.
          Як бачимо зачинщики жінки,але довели справу до кінця з допомогою чоловіків.Таким чином це спільне свято
          Звучит наверное банально, но действительно НАШ общий праздник! Спасибо что "пролили свет" на некоторые события из истории!

            65.03.12, 17:11Відповідь на 3 від Зa*рa*зa

              75.03.12, 17:14Відповідь на 4 від kleo@@@@

              Да мне и не жалко

                85.03.12, 17:18Відповідь на 7 від Morn

                Да мне и не жалко Ну тогда я вам приказываю! Сганяйте в магазин за хлебом и булок пожалста прихватите!

                  95.03.12, 17:24Відповідь на 8 від kleo@@@@

                  Да мне и не жалко Ну тогда я вам приказываю! Сганяйте в магазин за хлебом и булок пожалста прихватите!Мама?!?!?! Как ты изменилась... И тон какой-то странный....

                    105.03.12, 17:28Відповідь на 9 від Morn

                    Да мне и не жалко Ну тогда я вам приказываю! Сганяйте в магазин за хлебом и булок пожалста прихватите!Мама?!?!?! Как ты изменилась... И тон какой-то странный....

                    Ну почему, странный! В полне нормальный командирский тон!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна