хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Україна. Румунський варіант?

Ніколає Чаушеску народився в простій селянській родині. У молодості неодноразово піддавався арештам, відбував покарання у в'язницях. Починаючи з 1944 року починає активно просуватися по кар'єрних сходах. Кажуть, це стало відбуватися тому, що молодому комуністу благоволив тодішній лідер компартії Румунії Георгіу-Деж. Після смерті наставника Чаушеску очолив країну.

Його правління характеризувалося концентрацією влади в одних руках і непотизмом. З 1974 року Чаушеску став довічним президентом і одночасно прем'єр-міністром. З 1980 року першим заступником прем'єр-міністра, другою особою в державі стала дружина Чаушеску - Олена. Старший син Чаушеску став намісником однієї з румунських провінцій.

У Румунії існував культ особистості Ніколає Чаушеску. Судячи із численних свідчень, Чаушеску і сам щиро вірив у свою власну популярність серед народу. Починаючи з середини 80-х років, народ в Румунії став різко убожіти, при цьому президентська сім'я купалася в небачених розкошах. Під час суду над Чаушеску обвинувач розповідав про те, що президентське подружжя їло з золотого посуду, жило у палацах і мало рахунки в швейцарських банках. І хоча остання інформація не підтвердилася, але все інше було правдою. Крім того, подружжя Чаушеску привласнило собі всілякі титули: академіків, професорів та інше.

Хоча, як виявилося, навіть писати без помилок вони не могли.

Нікого не нагадує?

http://www.ko3ak.info/index.php/component/content/article/36-2010-10-27-18-26-28/510-ukraine-rumunskyy-variant

17

Коментарі

Гість: Алчі

117.01.11, 14:57

- напоминает управдома Ивана Василе*вича , и его бессмертное :
стать в третью позицию, подбородок повыше : " Меня терзают смутные сомненья ..."

    Гість: lkjmn

    218.01.11, 09:24

    А може Туніській варіант?

      318.01.11, 09:53Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

      Згоден на обидва!

        418.01.11, 11:32

        Десь чув і я про професора,що не вміє писати.

          518.01.11, 12:25Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

          А що там чути? Як на мене, це видно неозброєним оком. Тим більше, показували абсолютно дикі помилки, які він десь у ЄВРОПІ ЗАЛИШИВ У ЯКІСЬ КНИЗІ відгуків чи ще щось. Перепрошую за капс лок

            618.01.11, 12:35Відповідь на 5 від Танк_

            А що там чути? Як на мене, це видно неозброєним оком. Тим більше, показували абсолютно дикі помилки, які він десь у ЄВРОПІ ЗАЛИШИВ У ЯКІСЬ КНИЗІ відгуків чи ще щось. Перепрошую за капс локА ще я чув про професора,що живе в палацах та має рахунки в швейцарських банках. Я ж і пишу,що нове -це забуте старе.

              718.01.11, 20:59

              Наш херант конституції кінчить як Чаушеску.Швидше б вже.