Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Рідна мати моя

Рідна мати моя, ти ночей не доспала, І водила мене у поля край села, І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя дала. І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя, на долю дала.

Хай на ньому цвіте росяниста доріжка, І зелені луги, й солов'їні гаї, І твоя незрадлива материнська ласкава усмішка, І засмучені очі хороші твої. І твоя незрадлива материнська ласкава усмішка, 1 засмучені очі хороші, блакитні твої.

Я візьму той рушник, простелю, наче долю, В тихім шелесті трав, в щебетанні дібров, І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю — І дитинство, й розлука, і вірна любов.   І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю — І дитинство, й розлука, й твоя материнська любов

5

Коментарі

119.03.10, 00:11

    219.03.10, 00:13Відповідь на 1 від minona

    А Ви все тут, панночко? Дякую!!!

      319.03.10, 00:14

        419.03.10, 00:17Відповідь на 2 від Шабо

        Та вже лягаю.

          Гість: dairy2011

          519.03.10, 00:18

          вспомнился такой анекдот:

          м. Львів 1990 р. Молодий Славик Вакарчук у себе на квартирі вчиться грати на гітарі. Пробує підібрати акорди, тихо підспівує: - ...рідна мати моя... хм-гм-гм... ні те... рідна мати моя... хм.м... рідна мати моя, ти ночей... гм... ні те знов... хм... рідна мати моя... Голос матері з кухні: - Славик, сідай обідати!!!- МАМО, ЙДИТЬ НА%УЙ! хм-гм-гм... рідна мати моя...

            619.03.10, 00:52Відповідь на 5 від Гість: dairy2011

            Зовсім несмішно.