Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Сайт. Епохи

Працюю далі над сайтом.  Поки вибрав таку періодизацію:

Дослов”янська епоха (до 5 століття). Цей період загалом охоплює кілька тисяч років – від поселень трипільців до часів готської держави.

Часи Русі – від 6 до 13 століття.

Часи Галицько-Волинського королівства – 13-15 століття.

Козаччина – період з 15 до кінця 18-го століття.

Національне відродження – 18-те -кінець 20-го столітть.

Сучасна українська історія – з 1991-року.

   Концепція сайта слідуюча:Існують сторінки (кожна сторінка - на якійсь мові - англійській, українській, російській) де коротко описана історія України, кожна сторінка має шість підсторінок (поки за кількістю епох - 6), де описані конкретні епохи (наприклад Київська Русь) невеликою статтею.

   Далі існує основний блог - де зареєстровані користувачі можуть писати статті по історії , вибираючи конкретну категорію по епосі. Тобто статі користувачів будуть на ОКРЕМІЙ (на головній) сторінці. 

   А тим часом, я прошу Вас продивитися епохи (зверху відображені гербами) і прокоментувати - МОЖЕ краще збільшити кількість епох (наприклад розділивши "Національне відродження" на ще кілька періодів, чи може якийсь інший період)?

   Прошу коментувати

20

Коментарі

Гість: Ingrey

128.08.10, 02:31

як на мене коротко та зрозуміло

    228.08.10, 02:56

    Зроби окремо про сталінський терор.

      Гість: NoTaRь

      328.08.10, 03:01

      не погоджуюсь така періодизація- суто наша
      світова ж інша - доісторичний період, перші цивілізації, античний, ранньосередньовічний і т.д.

        428.08.10, 03:16Відповідь на 3 від Гість: NoTaRь

        Звичайно-ж суто наша. Просто чим менше періодів буде, тим насправді краще.
        Не буде проблем з категоризацією. Тому звичайно тут спрощено багато.

          Гість: NoTaRь

          528.08.10, 03:24

          я сказав свою думку-
          для чого вульгаризувати історичну науку? це не політична агітка а серйозна справа, де обовязково потрібно зважати на світові методики і хронологію. Ми ж не на іншій планеті живемо

            628.08.10, 03:30Відповідь на 5 від Гість: NoTaRь

            Скажімо так - ЧИМ БІЛЬШЕ КАТЕГОРІЙ, ТИМ МЕНШЕ НАРОДА ЧИТАТИ БУДЕ.
            Постраждає юзабіліті.
            Однак одну-дві категорії ще дозволити можна - питання в тому, з яких взяти.

              728.08.10, 03:49

              Підтримую твою позицію. Це ж не науковий сайт, а, деякою мірою, науково-популярний. Тому треба робити так, щоб було не тільки корисно, але й просто цікаво. Знайти правильний баланс - оце питання! Але наразі все робиш правильно, імхо. Я, навіть, в легкому шоці. Я теж патріот і т. ін., готовий багато чим ризикнути... Але ти робиш велику роботу. Без всілякої очевидної особистої користі. Я тобою пишаюсь, без дурнів! А ще мені дуже подобається, що ти така молода люлина - це дає велику надію... Може, коли дідусь (це я про себе ) вийде на пенсію, може хоч тоді в цій країні справи підуть на краще, в правильному напрямку. Дуже хочеться сподіватись на це...
              Якщо потрібна допомога - будь ласка, все, що в моїх силиах.

                828.08.10, 08:37

                  Гість: Алчі

                  928.08.10, 09:07

                    Гість: ermen

                    1028.08.10, 09:37

                    краткость — сестра таланта

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна