хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Скриньку Пандори відчинено?



Через некоректне присвоєння звань Героя України Ющенком,який керувався лише "віртуальним", моральним правом,
керуючись принципом "бо так мені хочеться", крім політиків можуть втратити це найвище звання пожежники-чорнобильці і
люди зі справді великими заслугами перед українським народом.
    Донецький окружний апеляційний суд відчинив скриньку Пандори.Створив абсолютну легітимну можливість будь-якій
людині  в судовому порядку визнання незаконними президентських указів стосовно нагородження
осіб,що так само, я і Провідник ОУН С.Бандера "померли до 1991р. і за цією логікою, не були громадянами України.
Якщо комусь закортить позбавити цього найвищого звання чорнобильців,матиме на те повне право.Бо закон для всіх
однаковий. Інша річ, чи стоїть цим займатися, хоча тенденція вже появилась-відповідну заяву про позбавлення звання
Героя до Донецького окружного суду подано щодо Радянського офіцера українця О.Береста, котрий  30квітня 1945р.
допоміг встановити прапор Перемоги на Рейхстагу. Аргументи ті ж самі, що й у справі нагородження С.Бандери: особи,
які померли до 1991р. не можуть бути громадянами України, відповідно Героями держави.
1

Коментарі