О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Что такое порода и породистая кошка

породы кошек

Сегодня выставки кошек и наличие породистого питомца ни у кого не вызывает удивления. Мы привыкли даже к экзотическим лысым сфинксам и коротколапым манчкинам. Нередко владельцы сличают облик своих мурлык с размещенными в интернете фотографиями породистых кошек и затем гордо объявляют, что их пушистик такой-то породы.

Но что в действительности представляют собой породы кошек? Откуда они берутся? Почему породы времен фараонов или викингов только легенда и как так выходит, что никто не может назвать их точное количество? Узнать ответы…

Древня загадка острова ГотландСеред неспокійних вод Балтійського моря на схилах шведського островаГотланд (Gotland)розкидано сотні сірих непоказних валунів. Від сіро-коричневої маси «родичів» їх вирізняють рукотворні боріздки та жолобки. Вони завжди зустрічаються групами і відрізняються довжиною, шириною та глибиною. 

Хто, а головне навіщо прорізав їх на гладенькій та твердійкам'янійповерхні, достеменно й досі невідомо. Оскільки на перший погляд здається, що це хтось точив об камінь свою сокиру чи бойовий меч, камені назвали точильними. Це була перша версія, яказ'явиласяв середині ХІХ століття, коли ці валуни власне й знайшли. Однак придивившись до прорізів пильніше, дослідники виявили, що їх розмір та форма зовсім не підходять для холодної заточування зброї. І в кам'яний вік, і в епоху вікінгів чи в Середньовіччі озброєння потребувало значно ширших жолобів. Також проти початкової версії був той факт, що в околицях так і не знайшли жодноїкам'яноїчи металевої сокири або меча, які можна було б заточувати на такій каменюці. 

До того ж вапнякові або гранітні валуни з подібного типупрорізамизустрічаються не тільки на Готланді. Їх можна побачити в різних країнах Європи: Фінляндії, Норвегії, Великобританії, Франції, Люксембурзі. Також знайшли такі камені в далекій Індії та Австралії. Одна ніде немає їх в такій кількості, як на острові Готланд. Свого часу американський астроном Джеральд Хоукінс (GeraldHawkins) висловив припущення, що легендарний Стоунхендж (Stonehenge) виконував функції древньої астрономічної обсерваторії. Такетрактуваннястало досить популярним у європейських дослідників, які намагаються майже для любої археологічної знахідки знайти зв'язок з астрономією. Особливо коли інші тлумачення заходять у глухий кут. 
 


Стосується це також і валунів на Готланді. Для багатьох прорізів знайшли зв'язок з положенням таких небесних тіл, як Сонце та Місяць. Однак загадкові камені продовжують зберігати справжню розгадку своєї таємниці.

Шампанское в лепестках

В 2017 году австрийский ботаник Антон Зидер открыл миру еще одну орхидею. Она необычна не красотой своих цветков шириной до 5 см и достигающим 16 см выростом-шпорцем. А особенным сладковатым запахом, напоминающим шампанское. Название на латыни найденный цветок получил Cynorkis christae. 
Первая часть – это указание на род Cynorkis семейства Орхидных. К нему относятся десятки растений, растущих в Африке и на островах в Тихом и Индийском океанах. А вот вторая часть – название вида christae сделано в честь жены ботаника Кристы.

Убийственная красота

Природа создает непревзойденные по красоте и уникальности пейзажи и объекты. Полюбоваться многими из них стремятся миллионы зрителей-туристов. Однако нерукотворное великолепие не всегда безопасно. Вот и вулкан Иджен в Индонезии из-за регулярно возгорающейся серы становится совершенно фантастическим на вид. Но в то же время ядовитые испарения делают его созерцание без противогаза опасным для жизни.
  Как водка спасает жизнь

Алкоголь издревле используется нашими предками для поднятия настроения и получения удовольствия. Также он неплохо дезинфицирует раны. Но иногда его принятие в качестве экстренной меры может буквально спасти жизнь. Так в Австралии введенные внутривенно полрюмки водки вернули уже практически с того света молодого кота.Подробнее…

Вітер бавиться снігомБавитися зі снігом це не лише дитяча пристрасть. Нерідко й дорослі ліплять сніговиків і прекидаються сніжками. А ось в деяких європейських країнах та Північній Америці за таким веселим заняттям застукали вітер. Оскільки офіційно зафіксували цей факт вчені, то вони ж дали йому зовсім неромантичну назву «сніжні рулони».Це такі собі пусті зсередини скатані зі снігу циліндри, які зовні досить міцні. Згортає їх вітер розміром від тенісного мячика до рулонів 25-30 см діаметром і до 30 см шириною. Габарити залежать від того наскільки липким був сніг і сильнім вітер.
Ідеальний варіант – температура близько нуля та липкий шар снігу поверх вже льодяного шару. Тоді вітер гонить снігові грудки по льодяному покривалу і зліплює їх разом, подібно до того, як ми скачуємо кулі для сніговика. В певний момент такий рулон гальмується і якориться на місці.В тренді снігові котики

У Черкасах біля вантажного порту містяни виліпили із снігу оригінального двометрового кота.


Дивожне каміння

В американському штаті Мічіган на одному з півостровів Верхнього озера виявили дивовижне каміння. При сонячному чи місячному світлі воно нічим не вирізняеється серед оточуючого ландшафту. Однак варто лишень направити на нього ультрафіолетові промені і ситуація кардинально змінюється. Вчені вважають, що причиною такого еффекту є содаліти, що містить дана порода.
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая