Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Тиснява давить...

  



Жорж Пєр Сера 1859-1891
Французький художник - засновник неоімпресіонізму, який увів у живопис метод створення картин за допомогою нанесення на полотно безлічі точок чистих контрастних кольорів - пуантилізм.

Основні риси його творчості: «точковий» метод створення картин, монументальність та позачасовість його полотен, що кардинально відрізняє неоімпресіонізм від імпресіонізму, який у свою чергу мав на меті зафіксувати мить.

У Сера мить швидше стає вічністю.

На відміну від імпресіоністів, художник працював у майстерні, а не на пленері.




3

Коментарі

анонім

18.05.23, 06:59

Мабуть я нічого не розумію в живописі...
Мені Босх подобається... І Далі...

    28.05.23, 08:05Відповідь на 1 від анонім

    Мабуть я нічого не розумію в живописі...
    Мені Босх подобається... І Далі...
    Мені теж, і не тільки

      Гість: _Сонечко_

      38.05.23, 08:43

      в Києві є багато музеїв. Один з них - Національний музей «Київська картинна галерея» — музей образотворчого мистецтва в м. Києві, Україна. До березня 2017 — Київський національний музей російського мистецтва. Розташований у приміщеннях будинку Федора Терещенка. Там багато чудових робіт різних авторів, які мені дуже подобаються.
      Є у нас Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків — музей світового мистецтва, що презентує найзначніші в Україні колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу. Там експонуються незрівнянні полотна видатних майстрів.
      Для переліку всієї цієї краси не вистачить місця не тільки під цим дописом.....

      Далі і Босх не подобаються.
      Віддаю перевагу реалізму, імпресіонізму, подобаються також марини та пейзажі.
      Модернізм та постмодернізм не цікавлять...

        48.05.23, 08:56Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

        Дякую

          Гість: _Сонечко_

          58.05.23, 09:10Відповідь на 4 від Голубка

          нехай смакує)