Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Вони унікальні...

Матінка-природа ніколи не створює нічого нудного і пересічного. Ось чому кожен її витвір неповторний. Але в деяких випадках вона трошки перегинає ціпок, і тоді на світ з’являються унікуми з дуже нестандартною зовнішністю. Причому таких повно не лише серед людей, а й серед тварин. Пройти повз таких чотирилапих феноменів у вас навряд чи вдасться. Адже вони виглядають настільки неординарно, що одразу привертають до себе загальну увагу. При цьому доброзичливих тварин такий інтерес зовсім не бентежить. Незважаючи на те, що тварини навряд чи підозрюють про свої особливості, вони зазвичай зовсім не проти того, щоб ви розглянули їх уважніше і сфотографували на камеру свого смартфона.

“Познайомтеся, це опосум-альбінос Фоззі. Ми зустріли його у Природному парку Three Forks”



“У моєї кішки неймовірно красиві очі. Причому одне блакитне, а інше – зелене”...



Павич, який частково є альбіносом 



 

“У нашої кішечки таке вдале забарвлення, що вона цілком могла б працювати супермоделлю”



“Велика чорна пляма на мордочці аж ніяк не псує зовнішність нашого собаки, а тільки робить її ще більш оригінальною” 





“Наш вухатий вихованець – це котячий варіант слоненя Дамбо”



“У цій плямі на грудях мого пса особисто я бачу малюка Йоду з серіалу “Мандалорець””



Для образу справжнього англійського джентльмена цьому котику не вистачає лише капелюха 

 



“Так вийшло, що на грудях мого пса є його власний автопортрет. Ось у кого точно незвичайна зовнішність” 


 



“У нашої кішки точно немає двійників, настільки унікально вона виглядає”



Цей милий песик з дивовижним забарвленням – результат комбінації генів австралійського та золотистого ретривера



“У мого кота Персика дуже незвичайне забарвлення, адже шерсть має одночасно білий, сірий і рудий відтінки”



“У мого пса один ніготь наполовину білий, наполовину чорний” 

 



Важко повірити, що кішка народилася з таким незвичайним забарвленням. Все-таки природа ще той художник 





“Цього унікального хлопця з одним закрученим рогом ми зустріли у зоопарку”



Трохи фотошопу перетворили кішечку на зірку соцмереж

7

Коментарі

114.04.23, 10:37

    214.04.23, 14:07Відповідь на 1 від Вурдалак

    дякую

      315.04.23, 16:37