хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Почалося ! Кубань вивісила українські прапори...



3

Коментарі

130.03.23, 17:38

Раша розпадеться, лишиться маленька, нікому не потрібна московія...

    Гість: _Сонечко_

    230.03.23, 19:23


    Нарешті! Скоріше б...

      330.03.23, 22:29Відповідь на 2 від Гість: _Сонечко_


      Нарешті! Скоріше б...
      Так

        Гість: _Сонечко_

        430.03.23, 22:40Відповідь на 3 від Голубка

        чекаємо

          530.03.23, 23:15

          нах ту Куань. Там є місцеві й від українців ментально вони дуже далекі, раби по суті,яких гноблять кавказці. Понаїхавші на теплий клімат кацапи, й те що вони інколи співають "несе Галя воду" вечорами - ще не робить їх українцями.

          Я в сраці мав воювати за Кубань, мене як й всіх заїбала війна й я все що хочу, нахуй кацапів з України, нахуй війни, захист в ЄС й НАТО й чим пошвидше до мирного життя.

          А кацапи хай як хочуть так й дрочуть в себе.

            631.03.23, 08:37Відповідь на 5 від Лъйошкин_Кот

            нах ту Куань. Там є місцеві й від українців ментально вони дуже далекі, раби по суті,яких гноблять кавказці. Понаїхавші на теплий клімат кацапи, й те що вони інколи співають "несе Галя воду" вечорами - ще не робить їх українцями.

            Я в сраці мав воювати за Кубань, мене як й всіх заїбала війна й я все що хочу, нахуй кацапів з України, нахуй війни, захист в ЄС й НАТО й чим пошвидше до мирного життя.

            А кацапи хай як хочуть так й дрочуть в себе.
            Я не про те, з цього почнеться розвал клятої раші.Розвалиться на дрібні, окремі , самостійні території...

              731.03.23, 10:26

              Най розпадається параша: краями,
              областями відокремлюються від маZкви.
              Самі болота залишаться
              Слава Україні!

              путін капут!

                81.04.23, 06:45Відповідь на 6 від Голубка

                нах ту Куань. Там є місцеві й від українців ментально вони дуже далекі, раби по суті,яких гноблять кавказці. Понаїхавші на теплий клімат кацапи, й те що вони інколи співають "несе Галя воду" вечорами - ще не робить їх українцями.

                Я в сраці мав воювати за Кубань, мене як й всіх заїбала війна й я все що хочу, нахуй кацапів з України, нахуй війни, захист в ЄС й НАТО й чим пошвидше до мирного життя.

                А кацапи хай як хочуть так й дрочуть в себе.
                Я не про те, з цього почнеться розвал клятої раші.Розвалиться на дрібні, окремі , самостійні території...
                щодо розвалу - я лишень за

                  91.04.23, 12:30

                  У році 2001 цей вірш був написаний.-" ВОГОНЬ ЄДНАННЯ. Сонце сходить з Таганрогу, В Україні заходить. Несе нам воно надію На кращії годи. Братів наших запорожців, Насіяно в світі. Подивлюся на схід сонця - Аж там їхні діти! У Ростові запорожці, В Таганрозі браття. Всі на Трійцю увечорі Розвели багаття. То ж розвели запорожці Багаття у курську, А за ними в Краснодарі І в Новоазовську! На Уралі запорожці І в Сибірі дальній. Зібралося їх багато в Тюмені центральній. В Хабаровську запорожці Чубатії браття, На Чукотці крайній самій, Та і на Камчатці! На Курилах запорожці, Багаття розклали. І в Канаді і у Штатах сигнальні палали. Лиш тоді ми всі збагнули, Яка наша сила. Коли слава запорозька Вогнем засвітилась. " Слава Україні.