хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Мегакорисні винаходи

Гумова вставка – кришка не прослизає в мокрих і брудних руках, легко відкривається



Запізнився винахід, паперові книги тепер рідкість. Але все одно спасибі! 



 
Молоді батьки в захопленні

 

До чого ж просто — світлова індикація, зайнята кабінка туалету або вільна. Геніально!



Багатосекційна лампа освітлення, яку можна налаштувати як завгодно!



Ванночка – і засіб для миття налито, і губка де завгодно не валяється

 
Якщо це не ідеальний пульт, то що?

 

Дозатор, що вміє подрібнювати сухе мило. Більше ніякої плутанини!




Офісне місце зі звукоізоляцією – мрія всіх «білих комірців»



Як приготувати дві страви в одній каструлі – простіше простого! 
 


 
Тут рівно келих вина

 

Маленький, білий — пристрій зв’язку із супутником GPS. Трекер, щоб не втрачати ключі, простіше кажу

чи 

Поверхня лавки прокручується, щоб не сидіти на мокрому після дощу 





І всі одразу стануть культурними спортсменами, і сміття буде в урні



Не до кожного одягу каптур доречний. А до рюкзака? 




 

Розумна ручка визначає колір і перемикається на такий самий



Анти-лайфхак – так можна весь сеанс кіно в туалеті просидіти



Зарядна станція для електромобілів, де сонячна панель не тільки виробляє енергію, а й створює тінь для машин у спекотний клімат



Їстівні стаканчики. А не хочеш їсти — викинь на ґрунт, там з ними жваво комахи розправляться

 
Концентраційний душ для ідеального миття

 
 
Підсклянники винайшли заново

 

Якщо додати в іграшку щетинки, вони чиститимуть зуби собаки під час гри!



Мобільний басейн – дешево та сердито! 



9

Коментарі

126.02.23, 05:31

Каструля недоречна, нмд. Супи ж готуються по різному, тим більше , з одного боку не гріє

    226.02.23, 05:32Відповідь на 1 від NoTaRь

    Каструля недоречна, нмд. Супи ж готуються по різному, тим більше , з одного боку не грієДля широкого вжитку точно недоречна.

      326.02.23, 05:56

      Келих вина нагадав що так горілка Смірнофф продавалась , первинно в Німеччині- 100 і 200 гр у вигляді гранчака накритого фольгою

        Гість: _Сонечко_

        426.02.23, 08:59

        мені лавки сподобались
        а офісне місце - робоча поверхня замала. для моєї роботи так точно

          Гість: _Сонечко_

          526.02.23, 09:00

          паперові книжки рідкість? не згодна. я віддаю перевагу саме паперовим...

            626.02.23, 10:05Відповідь на 4 від Гість: _Сонечко_

            мені лавки сподобались
            а офісне місце - робоча поверхня замала. для моєї роботи так точно
            це для телефонних розмов і особистих відеоконференцій. в центральному сільпошному офісі такі наставили. популярна досить річ. особливо коли розмова на високих тонах. не обійшлось без конфуза. коли тільки поставили, один дядька заліз на пробу і не міг вийти, замок навернувся. повітря туди практично не надходить, але є примусова вентиляція. кабінка стояла тоді далеко від найближчої розетки і прийшлось в дуже швидкому ритмі шукати довгу переноску. потім прийшли ми і визволили. він нас потім інакше ніж '' мої спасітєлі'' не називав

              726.02.23, 10:08Відповідь на 3 від NoTaRь

              Келих вина нагадав що так горілка Смірнофф продавалась , первинно в Німеччині- 100 і 200 гр у вигляді гранчака накритого фольгоюНіколи не бачила...

                826.02.23, 10:08Відповідь на 4 від Гість: _Сонечко_

                мені лавки сподобались
                а офісне місце - робоча поверхня замала. для моєї роботи так точно

                  926.02.23, 10:09Відповідь на 5 від Гість: _Сонечко_

                  паперові книжки рідкість? не згодна. я віддаю перевагу саме паперовим...Супер! Зараз мало хто читає паперові книжки, в основному - електронні...

                    1026.02.23, 10:14Відповідь на 6 від evgeniy_v

                    мені лавки сподобались
                    а офісне місце - робоча поверхня замала. для моєї роботи так точно
                    це для телефонних розмов і особистих відеоконференцій. в центральному сільпошному офісі такі наставили. популярна досить річ. особливо коли розмова на високих тонах. не обійшлось без конфуза. коли тільки поставили, один дядька заліз на пробу і не міг вийти, замок навернувся. повітря туди практично не надходить, але є примусова вентиляція. кабінка стояла тоді далеко від найближчої розетки і прийшлось в дуже швидкому ритмі шукати довгу переноску. потім прийшли ми і визволили. він нас потім інакше ніж '' мої спасітєлі'' не називав
                    Бунт машин

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна