хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Біженці чи втікачі з Донбасу?


Ostap #Drozdov

Хай це звучить грубо, але донбасців, які приїжджають у Галичину, я вважаю не біженцями - а втікачами. До нас утікають ті, хто останні 10 років тотально підтримували Януковича. А я запитую: від кого біжите? Від своєї відповідальності за діяння своєї Партії регіонів? Від тих, кого ви своїм стадним голосуванням утримували біля корита? І чи є гарантії, що поки донбаські жінки й діти обживаються на Галичині – їхні чоловіки не стріляють в українських хлопців? Ворог прийшов до твоєї оселі, а ти замість того, аби з ним боротися, втікаєш на Галичину – і ще при цьому вимагаєш, аби галичани замість тебе ризикували життям, виганяючи твого кривдника. Ну ви мене вибачте…


8

Коментарі

122.06.22, 13:40

втікачі-бугаї

    222.06.22, 14:26

    па-гателям навколо львова їх пруд - пруті....але ті хто має дєньгі, астальниє бичують па-школам і апщіжиттіям

      322.06.22, 15:32Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      па-гателям навколо львова їх пруд - пруті....але ті хто має дєньгі, астальниє бичують па-школам і апщіжиттіямВони навіть не збираються боронити Україну від рашистів, бо вони є рашкінмир

        422.06.22, 15:33Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

        па-гателям навколо львова їх пруд - пруті....але ті хто має дєньгі, астальниє бичують па-школам і апщіжиттіямБудь моя воля-депортувала б їх до рашки...

          522.06.22, 16:02Відповідь на 4 від Голубка

          Це правильно! Всіх хто організовував незаконний референдум та бігав на незаконний "рехверендум" - виселити на рассєю, яку вони так призивали, до їх путіна. А як мінімум - лишити права ГОЛОСУ та права обрання у всі органи державної влади.

            622.06.22, 20:26Відповідь на 4 від Голубка

            па-гателям навколо львова їх пруд - пруті....але ті хто має дєньгі, астальниє бичують па-школам і апщіжиттіямБудь моя воля-депортувала б їх до рашки... а хер там їх викуриш...вони доставку їжі замовлять шо зайвий раз непоказуватись....хіба як бухнуть то піздують в центр львова на проходку

              722.06.22, 21:04Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              па-гателям навколо львова їх пруд - пруті....але ті хто має дєньгі, астальниє бичують па-школам і апщіжиттіямБудь моя воля-депортувала б їх до рашки... а хер там їх викуриш...вони доставку їжі замовлять шо зайвий раз непоказуватись....хіба як бухнуть то піздують в центр львова на проходкуНайгірше, коли ворог всередині країни, та ще й шкоджить...

                822.06.22, 21:17

                А повістки їм не можна вручити? В нас же вручають, а вони що, не громадяни України? З фронту вони переметнулись би зразу, а от на допоміжних роботах дуже навіть пригодились би. А за відмову - кримінал. Дуже вже ми ліберальні, в цьому і біда.

                  922.06.22, 21:45Відповідь на 8 від nasinynka

                  А повістки їм не можна вручити? В нас же вручають, а вони що, не громадяни України? З фронту вони переметнулись би зразу, а от на допоміжних роботах дуже навіть пригодились би. А за відмову - кримінал. Дуже вже ми ліберальні, в цьому і біда.так ви блять вибрали таку владу ...от і мєте буу херсон миколаїїв

                    1022.06.22, 21:45Відповідь на 7 від Голубка

                    па-гателям навколо львова їх пруд - пруті....але ті хто має дєньгі, астальниє бичують па-школам і апщіжиттіямБудь моя воля-депортувала б їх до рашки... а хер там їх викуриш...вони доставку їжі замовлять шо зайвий раз непоказуватись....хіба як бухнуть то піздують в центр львова на проходкуНайгірше, коли ворог всередині країни, та ще й шкоджить...таких 70 відсотків

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна