хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Це треба знати кожному...

6

Коментарі

Гість: Toph

117.06.17, 12:06

Ватная палочка чем смочена - спермой?Мне услышалось водой?

    Гість: Lover man

    217.06.17, 12:13

    кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))

      Гість: Toph

      317.06.17, 12:18Відповідь на 2 від Гість: Lover man

      кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))Тобто ти свою форму існування апріорі поставив вище?

        Гість: Lover man

        417.06.17, 12:26Відповідь на 3 від Гість: Toph

        кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))Тобто ти свою форму існування апріорі поставив вище?Авжеж ні,бо людина це теж ще той паразит,тільки з більшими амбіціями і потребами

          Гість: Toph

          517.06.17, 12:30Відповідь на 4 від Гість: Lover man

          кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))Тобто ти свою форму існування апріорі поставив вище?Авжеж ні,бо людина це теж ще той паразит,тільки з більшими амбіціями і потребамитак і живемо

            Гість: Lover man

            617.06.17, 12:33Відповідь на 5 від Гість: Toph

            кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))Тобто ти свою форму існування апріорі поставив вище?Авжеж ні,бо людина це теж ще той паразит,тільки з більшими амбіціями і потребамитак і живемоА щож робити

              717.06.17, 13:34Відповідь на 1 від Гість: Toph

              Ватная палочка чем смочена - спермой?Мне услышалось водой?вазелином, или посным маслом

                817.06.17, 13:35Відповідь на 2 від Гість: Lover man

                кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))Гадость,особливо,коли вони переносять енцифаліт Мого собаку вкусив кліщ, ледве врятували, 5 уколів вкололи, вижив,але лапки трясуться все одно...

                  Гість: Toph

                  917.06.17, 14:06Відповідь на 7 від Голубка

                  Ватная палочка чем смочена - спермой?Мне услышалось водой?вазелином, или посным масломUsing nothing more than a cotton swab rinsing slightly with water

                    Гість: Lover man

                    1017.06.17, 16:29Відповідь на 8 від Голубка

                    кліщі,фу яка гадість.Я колись дивився док фільм про паразитів,то римався за диван коли почали показувати все це паразитичне середовище,жахи відпочивають в порівнянні))Гадость,особливо,коли вони переносять енцифаліт Мого собаку вкусив кліщ, ледве врятували, 5 уколів вкололи, вижив,але лапки трясуться все одно...Жах,маю надію що все пройде.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна