Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Дзеркальний дім-справжнісіньке диво архітектури.




Дзеркальний дім-справжнісіньке диво архітектури. .Використовуючи достатньо прості засоби, архітектори із студії MLRP перетворили існуючу сумну і безлику будову в особливий, привабливий об’єкт. Цей проект був розроблений в рамках створення інтерактивного ігрового майданчика в оновленому парку в Копенгагені, Данія. «Дзеркальний дім» відразу полюбився місцевим дітлахам.



5

Коментарі

Гість: Fairy-tale_

120.08.16, 10:30

Прикольно, только ухаживать сложновато.

    220.08.16, 10:31

    Голубка, ты тоже так можешь ..
    так что дЫва тут нет )
    я не можу,мені дивно

      320.08.16, 10:31Відповідь на 1 від Гість: Fairy-tale_

      Прикольно, только ухаживать сложновато.согласна

        Гість: Fairy-tale_

        420.08.16, 10:35

        Прикольно, только ухаживать сложновато. вот с Голубкой и будешь ухаживать )Нет, бебик, это твоя участь , а мы с Оленькой будем серпать кофеёк и контролировать процесс)

          Гість: Fairy-tale_

          520.08.16, 10:45

          Прикольно, только ухаживать сложновато. вот с Голубкой и будешь ухаживать )Нет, бебик, это твоя участь , а мы с Оленькой будем серпать кофеёк и контролировать процесс) у меня есть ремень, для двух Оленек)Да мы же тебя заломаем, крепкие девчули, как не крути

            Гість: Fairy-tale_

            620.08.16, 10:49

            Прикольно, только ухаживать сложновато. вот с Голубкой и будешь ухаживать )Нет, бебик, это твоя участь , а мы с Оленькой будем серпать кофеёк и контролировать процесс) у меня есть ремень, для двух Оленек)Да мы же тебя заломаем, крепкие девчули, как не крутиулыбнулаУмею)

              720.08.16, 20:00

              интересная идея