Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Прийшла PIPA-SOPA.Чи стане інтернет зоною тотального контролю ?

Надибав цю замітку.....



Отже, закрили MegaUpload.

Паралельно
Америці і по всьому світу йде запекла боротьба противників і
прихильників законопроектів PIPA (Protect Intellectual Property Act) і
SOPA (Stop Online Piracy Act).
Проти - найбільші інтернет-імперії. За - американські спецслужби, ряд політиків, власники інтелектуальної власності.

Хто переможе?

У перспективі, переконаний, сопа з піпою. Суспільство стає все більш проглядаємим й прослуховуємим, подобається нам це чи ні. Зараз мета заявлена блага: смерть флібустьєрам. Потім можна буде придумати ще більш благу -  боротьбу з сумнівними фінансовими операціями. А
вже якщо дійде до антитерору, так взагалі всі погодяться навіть з
чимось настільки радикальним, що ...
Структурування суспільства під приводом боротьби з правопорушеннями - неминуча річ. Було в оффлайні, зараз приходить сюди, до нас, таких вільних і розкутих.

І інтернет - насправді! - дає набагато більше можливостей для тотального стеження і викриття, ніж мутний і непередбачуваний реал. Все-таки тут знайти можна практично кого завгодно, та й довести що завгодно дуже легко. Комп'ютерні мережі запросто можуть перетворитися в самий тоталітарний простір в історії. Тим більше що й мислезлочини в ньому практично завжди викриваємі. Спецслужби, до речі, дарма піпу з сопою так вже захищають - вони можуть виявитися не потрібні. Програми будуть стежити, програми доводити, програми складати звинувачення. А там і вирок виносити, і приводити його у виконання. Наприклад, відключати людину від системи розрахунків, а готівки в нього вже не залишиться. Помре, нещасний, голодною смертю. Привіт вам, члени самої вільної спільноти! Не сумуйте, готуйтеся! ))

В.Ч.
9

Коментарі

122.01.12, 12:52

Упячка слєдіт за табой. Уже ж ніби зараз більшість провайдерів за свої гроші прикупило "развєтвітєль" на СБУ. Чи все не так?..

    222.01.12, 16:48Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Не знаю... Та й звідки можу знати ? Знаю тільки, що по комп'ютерному напрямку в тому ж сбу дуже тямовиті хлопці працюють...

      322.01.12, 22:35

      Та нехай собі працюють. Нам що тепер їх боятись?

        422.01.12, 22:59Відповідь на 3 від Буковинець

        Навіщо боятись ? Нехай працюють...

          522.01.12, 23:21Відповідь на 4 від претендент

          Та і я про те ж саме. Краще в бони зосередились на всяких українофобах....хоча...тоді б довелось зосередитись на кровосісях-табачниках та зграї януковощів міжгірських.....