хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

До всіх українців.

Вітаю Вас українці та всіх кому не байдуже наше історичне минуле. Шлях нашої Батьківщини України до здобуття незалежності був дуже складний. Наша земля виховала багато патриотів України. Ці славні Герою все своє свідоме життя вели боротьбу за незалежність нашої держави. Та й поклали своє життя саме за вільну та самостійну Україну від загарбників та катів нашої землі та нації.

Нещодавно на Фокусі з'явилась стаття про те що комуняки вирішили встановити у центрі нашої столиці пам'ятник катові України та українського народу - сталіну. За словами комуняк вони збираються звернутися до громади міста Київа саме із такою пропозицією. Чомусь мене не здивує як що "громада" при теперешній владі дасть згоду. Та й склад тієї "громади" здається буде лише з ПРдунів. Ось посилання на цю статтю http://www.focus.ua/politics/173163

Сьогодні в інеті я знайшов сайт на котрому громада патриотичних сил України, саме громада а не "громада" комуняк та ПРдунів, збирае підписи за те щоб у Києві стояв пам'ятник Герою України - Степану Бандері.

Особисто я лишив свій підпис на тому сайті. Ось посилання на той сайт: http://banderivec.ho.ua/ 

ПАМ'ЯТНИКАМ КАТАМ УКРАЇНИ ТА УКРАЇНЦІВ НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ. 

26

Коментарі

анонім

19.03.11, 18:15

Однозначно -- за. Поставив свій підпис на сайті. Повторюсь -- памятник Провіднику мапє бути обовязково в центрі столиці.

    29.03.11, 18:18Відповідь на 1 від анонім

    Згоден.
    Слава Герою.

      39.03.11, 18:26

      ПІдтримав!!!

        49.03.11, 18:59

        ЗА!
        Але ось що думаю: А МОЖЕ ПОРА СВОЇ підписи збирати?
        Щоб не тільки НОВИХ памятників катам НЕ ставили - а й старі ПОЗНОСИЛИ (особливо главарю жидо-революциї Ульянову)!
        Чи вже дождемось, поки його викінуть з "Зіккурату" на Кровавій Площі - і тоді?

          Гість: modus vivendi

          59.03.11, 19:04Відповідь на 1 від анонім

          так!

            69.03.11, 19:04

            Скоро Президент їх "зачистить"

              79.03.11, 19:08

              Мав на увазі КПУ (на 95% це партія пенсіонерів)

                89.03.11, 19:36

                Шо занадто, то не здраво! (с)
                Лучше бы поставили памятник розовому пуделю - зато актуально

                  Гість: Shynshyla

                  910.03.11, 08:17

                  Підтримую!

                    Гість: Андрій Вітрів

                    1010.03.11, 09:43

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна