хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Лужков предлагает переселить в Крым пенсионеров из РФ

Во время визита в Севастополь мэр Москвы Юрий Лужков обсуждал проект о переселении российских пенсионеров с крайнего Севера в Крым

Как сообщает «Новый регион», проекты, связанные со студентами и пенсионерами, лежат в основе концепции смены имиджа Севастополя, разработанной специалистами администрации президента России.

«Нынешний образ связан с войнами, Черноморским флотом, военным туризмом, то есть с милитари-темами. Мы хотим расширить бренд, тем самым, расширив диапазон привлекательности города для инвестора», – сказал советник председателя Севастопольской горгосадминистрации, руководитель коммунального предприятия «Агентство экономического развития» Игорь Здора. http://focus.ua/politics/136668 Цікаво, як українська влада віднесеться до того, що зміни іміджу українського міста плануються адміністрацією російського президента?  Вони, януковичі і компанія, себе хоч самі поважають?
11

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

17.08.10, 06:41

Цікаво, як українська влада віднесеться до того, що зміни іміджу українського міста плануються адміністрацією російського президента? А ніяк!!! Їм що скажуть, те вони і зроблять

    Гість: tralik

    27.08.10, 10:30

    Яка ще реакція? хіба вассал може керувати своїм сюзереном?

      37.08.10, 22:11

      Капець. Ще восени я писав, що Севастополь категорично потребує зміну іміджу міста-військової бази на місто-курорт, з готелями, ресторанами та іншимиоб'єктами курортної інфрастуктури, котрі принесуть місту і робочі місця і податки та збори в міську казну. Нещасні кримчаки тоді на мене накинулись як скажені собаки, адже я посмів посягнути на святе: ЧФ РФ. Цікаво, а що вони тепер заспівають???
      А стосовно влади. А що в країні є проукраїнська влада, котра спроможна негативно зреагувати? Щось я її не бачу. Те що вона антинародна, то це так.

        анонім

        47.08.10, 22:58

        "Лужков обсуждал проект о переселении российских пенсионеров с крайнего
        Севера в Крым..." - - - Треба нарешті почати здійснювати свій проект "чємадан-вокзал-нафігвпомийницю". Час підходить ...

          57.08.10, 22:59Відповідь на 4 від анонім

          А за пенсіонерами діти з внуками потягнуться...

            анонім

            67.08.10, 23:11Відповідь на 5 від претендент

            Так то ж добре...громадсько-примусової роботи всім вистачить..."стадія 2, пункт 4, проекту "чємадан-вокзал-нафігвпомийницю". Це для тих тюрко-хазаро-монголо-хєрзнахто, хто не захоче в радную помийницю.... ...

              77.08.10, 23:29Відповідь на 6 від анонім

              Янукович їх на роботи не відправить.

                анонім

                87.08.10, 23:38Відповідь на 7 від претендент

                Янукович їх на роботи не відправить.
                А хто це такий ?... ... Хоча, не важливо. Мова про те, коли почне реалізовуватись НАШ національний проект винурювання з вигрібної ями.

                  97.08.10, 23:42Відповідь на 8 від анонім

                  В принципі, я сьогодні на Бандерштадті бачив багато хдопців, ГОТОВИХ розпочинати процес .

                    анонім

                    107.08.10, 23:44Відповідь на 9 від претендент

                    Розкажеш потім, що там і як було.
                    А нас багато, і всі готові...принаймі на словах.....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна