Українки на чемпіонаті світу з біатлону!

  • 09.02.13, 18:43
Нарешті!!!!
Українка Олена Підгрушна чемпіонка світу в спринті!!!!!!!!
Віта Семеренко бронзова призерка!!!!!!
Вітаю файне місто Тернопіль, вітаю Суми, вітаю всю УКРАЇНУ!!!!!!!!!!
Наші дівчата сьогодні найкращі!!!!!
Однак завтра вже нове випробування - гонка переслідування.
Вболівайте за наших!
Радійте за наших!
Підтримуйте наших!
І ми переможемо!!!!!!!!

Новий Рік

  • 31.12.12, 23:14

Сьогодні 31 грудня 2012 року. Весь світ зустрічає Новий рік. І ми за звичкою теж.

Сидячи за новорічним столом раптом подумалось: - а що власне ми святкуємо і як??

25 грудня католики відсвяткували Різдво Христове. А тепер в них Новий Рік. Нормально і зрозуміло.

А у нас, православних, навпаки: спочатку Новий Рік. а за тиждень Різдво...

Нам би поститися зараз, а ми влаштовуємо гулянки, столи накриті випивкою та закусками без всяких обмежень (єдине обмеження це можливості наших гаманців). 

Пройде тиждень, і ми сядемо застоли, накриті за християнськими правилами, аджеж Святвечір, а ми ж християни...

І ми всі раптом станемо правильними - правильними.

А можливо через це наше лицемірство ми і живемо в запущеній, далекій від цивілізації країні???

Гріхи наші, та наших дідів - прадідів нас не відпускають, не дають нам розвиватись.

Скільки можна глумитися з Сина Божого???

Якщо не помиляюсь, календар був змінений більшовиками в 1918 році, декретом В.І.Леніна. То чому ми клянемо більшовизм, і в той же час Новий рік святкуємо разом з усім світом, а різдво за зміненим більшовиками календарем. То або Новий Рік потрібно святкувати 13 січня, або нашим церковним патріархам переглянути календар православних свят, і повернутись до єдиного християнського святкування Різдва 25 грудня.

Хотів вітати своїх друзів, та й всі хто загляне на мою сторінку з Новим Роком, а зараз і задумався, а що ми святкуємо? І головне, як???

Провал виборів

  • 03.11.12, 22:22
Сьогодні стало очевидним, що вибори 2012 року мали стати провалом ПР. Щоправда за умови незмінності виборчого законодавства (при виборах за партійними списками):
72 (ПР) + 32 (КПУ) = 104 х 2 = 208 
62 (ВО Батьківщина) + 34 (УДАР) + 25 (Свобода) = 121 х 2 = 242 !!!

Коментарі тут зайві... 

3 листопада

  • 03.11.12, 21:40
Сьогодні влада провела парад у Києві, на честь 69 річниці визволення Киева. Щоправда парад був не військовим, а МВСним.
На день незалежності військового параду не було. А сьогодні відбувся.
75 років тому, 03 листопада  1937 року  катами НКВС було розстріляно більше 200 українських інтелігентів.
Цвіт нашої нації.
Про це влада не згадала... 

Досить символічно виходить:
- кати НКВС знищують Українців а 75 років потому їхні нащадки проходять святковим маршем по головній вулиці Української столиці. В Первомайську людей товчуть кийками та труять газом. Ще й назва населеного пункту така символічно радянська - Первомайськ. Радянська влада створила НКВС. Радянська влада перейменувала в 1919 році колишнє козацьке поселення в Первомайськ. І сьогодні, в Первомайську спецпідрозділ МКС (НКВС) товче громадян України... 

29,99%

  • 03.11.12, 21:30
Нарешті. ПР опустилася до 29,99%. Так старалися, так пнулися, так махлювали...
Хоча ці 29,99% і так для них забагато. Занадто багато.

Потоп в Києві

  • 05.07.10, 09:16

Випадково знайшов фото та відео потопу в Києві 1 та 2 липня.

http://trindelka.net/forum/vse-o-kieve/potop-v-kieve-02-07-2010-goda-t4816.html

Тим, хто солодко жив в СРСР

  • 01.07.10, 21:29

2 червня 1962 року у Новочеркаську (тогочасна РРСФР) було розстріляно демонстрацію робітників Новочеркаського електровозобудівельного заводу і громадян міста, які протестували проти харчового дефіциту і погіршення умов життя. Військами Північно-Кавказького військового округу під командуванням генерала Плієва було вбито понад 20 осіб, в тому числі хлопчик шкільного віку, 30 осіб поранено. У серпні 1962 у Новочеркаську було відкрите судове засідання судової колегії Верховного суду РРФСР. Було розглянуто справу 14 найбільш активних "організаторів" виступу. Сім осіб засудили до страти.

Хтось хоче жити при Радянських порядках?

Парад в Бресті 1939 року

  • 01.07.10, 15:08
Воспоминания участников

Согласно воспоминаниям командира 29-й отдельной танковой бригады Семёна Кривошеина, его подразделение получило вечером 20 сентября приказ командующего 4-й aрмии В. И. Чуйкова о занятии города и крепости Брест. С этой целью бригаде предстояло совершить 120 км ночной марш из Пружан (имевшиеся в бригаде танки Т-26 имели практическую дальность на одной заправке 90 км и рекомендованную скорость марша 18-22 км/ч). К утру 21, передовые подразделения 29-й бригады приблизились к Бресту с северной стороны. Кривошеин в одиночку направился на переговоры с немецким командованием в отношении передачи города и крепости, отдав приказ о начале движения бригады в Брест в 14:00. Переговоры с Гудерианом, которые велись на понятном обоим французском языке, затянулись до вечера[1].

Кривошеин пишет, что Гудериан настаивал на проведении парада с предварительным построением частей обеих сторон на площади. Кривошеин попытался отказаться от проведения парада, ссылаясь на усталость и неподготовленность своих войск. Но Гудериан настаивал, указывая на пункт соглашения между вышестоящими командованиями, в котором оговаривался совместный парад. Кривошеину пришлось согласиться, однако он предложил следующую процедуру:

В 16 часов части корпуса Гудериана в походной колонне, со штандартами впереди, покидают город, а части Кривошеина, также в походной колонне, вступают в город, останавливаются на улицах, где проходят немецкие полки, и своими знамёнами салютуют проходящим частям. Оркестры исполняют военные марши[1].

Гудериан согласился на предложенный вариант, но отдельно оговорил, что будет присутствовать на трибуне вместе с Кривошеиным и приветствовать проходящие части[1].
 
Гудериан и Кривошеин крупным планом.

Окончив вечером переговоры, Кривошеин отдал уже вступившей в город бригаде указание подготовить к параду 4-й батальон и бригадный оркестр, а также блокировать железную дорогу[1].

Состоявшееся на следующий день прохождение подразделений Кривошеин описал так: В 16.00 я и генерал Гудериан поднялись на невысокую трибуну. За пехотой пошла моторизованная артиллерия, потом танки. На бреющем полете пронеслось над трибуной десятка два самолетов. Гудериан, показывая на них, пытался перекричать шум моторов:

— Немецкие асы! Колоссаль! — кричал он. Я не удержался и тоже крикнул в ответ:
— У нас есть лучше!
— О, да! — ответил Гудериан без особой радости.
Потом опять пошла пехота на машинах. Некоторые из них, как мне показалось, я уже видел. Очевидно, Гудериан, используя замкнутый круг близлежащих кварталов, приказал мотополкам демонстрировать свою мощь несколько раз … Наконец, парад закончился. 
Кривошеин. Междубурье, с. 261[1] 


Генерал Гудериан так описывает события в своих мемуарах: 
В качестве вестника приближения русских прибыл молодой русский офицер на бронеавтомобиле, сообщивший нам о подходе их танковой бригады. Затем мы получили известие о демаркационной линии, установленной министерством иностранных дел, которая, проходя по Бугу, оставляла за русскими крепость Брест; такое решение министерства мы считали невыгодным. Затем было установлено, что район восточнее демаркационной линии должен быть оставлен нами к 22 сентября. Этот срок был настолько коротким, что мы даже не могли эвакуировать наших раненых и подобрать поврежденные танки. По-видимому, к переговорам об установлении демаркационной линии и о прекращении военных действий вообще не был привлечен ни один военный.
В день передачи Бреста русским в город прибыл комбриг Кривошеин, танкист, владевший французским языком; поэтому я смог легко с ним объясниться. Все вопросы, оставшиеся неразрешенными в положениях министерства иностранных дел, были удовлетворительно для обеих сторон разрешены непосредственно с русскими. Мы смогли забрать все, кроме захваченных у поляков запасов, которые оставались русским, поскольку их невозможно было эвакуировать за столь короткое время. Наше пребывание в Бресте закончилось прощальным парадом и церемонией с обменом флагами в присутствии комбрига Кривошеина. 
Гудериан. Воспоминания солдата[7

22 червня

  • 22.06.10, 15:59

Сьогодні поминають жертв Великої вітчизняної війни. Скільки життів вона забрала, скільком мільйонам людей поламала долю. Тільки за статистикою Україна втратила 7 млн. населення.

На жаль в нашій країні не прийнято поминати українців та українок, котрі склали свої голови в нерівній боротьбі з окупантами за незалежність України, а також тих, хто склав свої голови від рук НКВД. Вічна їм пам'ять!

Любителям Української музики.

  • 14.06.10, 16:01

«Країна Мрій» сердечно вітає усіх своїх друзів із настанням довгоочікуваного літа, бажає всім бадьорого сонячного настрою та пропонує оригінальний мистецький презент – сторінку вільного завантаження, яка працюватиме на сайті www.krainamriy.com протягом трьох літніх місяців.

Слухайте та насолоджуйтеся!letsrock

Сторінки:
1
2
попередня
наступна