хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

От Руси до Украины или Ордынский синдром.


12

Коментарі

123.04.13, 21:52

Чудовій фільм.Лише шкода,що на ригиАнальній мові.

    223.04.13, 22:02

    Відправив друзям.

      323.04.13, 22:19

      в обране,пізніше передивлюсь.

        Гість: R0mmel

        423.04.13, 22:35Відповідь на 1 від Davigadoff

        Чудовій фільм.Лише шкода,що на ригиАнальній мові. а нічого, хай, може якому "ісконнічку" дійде

          523.04.13, 23:20

            624.04.13, 08:45

            Спасибі
            Остання катринка(там де мапа "Прекрасной россии" аж занадто правдива. таке відношення в них і є.

              724.04.13, 08:49Відповідь на 1 від Davigadoff

              Так кажеш наче не розумієш її... Тим російськомовним про кого тут багато росказують не завадить знати теж.

                824.04.13, 09:20Відповідь на 7 від Офели

                Так кажеш наче не розумієш її... Тим російськомовним про кого тут багато росказують не завадить знати теж.
                Наш інет на 90% завалений російськомовними текстами,тому звертаюсь до українців поширювати інфу рідною мовою.Не важко текст перекласти,відео звичайно складніше.

                  924.04.13, 09:40Відповідь на 8 від Davigadoff

                  Так, перекласти не важко,але це завдання Держави.
                  А ми попри всі наши зусилля навіть і 20% не додамо на свій бік.
                  До того ж треба глибше мисліти,одніми замітками і відео на українській проблему не вирішиш.
                  От Вакарчук,наприклад, її вирішує суттєво: жодної російськомовної пісні,шалена популярність українських.
                  А переклад,про який ти кажеш часто-густо невдалий(знущально-невдалий,бо стає соромно за "таку" мову) і в цьому випадку,ми не те що більше пізнаємо,а знов втрачаємо в культурному розвитку,нажаль.
                  До речі,а в чій це відео озвучці,мені зовсім не сподобалось. Я сама б рада була б почути в гарному українському перекладі.

                    1024.04.13, 13:42

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна