Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Ніби... знайшов половину. Експромт на вірш Oliviya.

 "З літер складається слово, Слів поєднання – вже фраза, Фрази сплетемо в розмову Й зникне самотність одразу. З дотиків губ – поцілунок, З подихів – ритми бажання, З такту сердець – подарунок Долі, що зветься кохання. Нотка до нотки – й акордом Щиро вони озовуться, Всі ці акорди в не горду Й світлу мелодію зллються. Шепіт до шепоту – мрія, Ніжність до ніжності – миті Сплеску любові й надії, Снами польоти умиті. Слово складається з літер, З нот – переливи мелодій… Тільки от серце розбите Скласти з частиночок годі."                  Oliviya Думка тремтлива у серці... -Любить... не любить...- поволі ...  В мозку... якийсь, немов, шепіт... - Так може й треба?!.. Недоля...* Думки...  із серця... недобрі... Вимету геть... на подвір'я. Краще подивлюсь на зорі... І помандрую в сузір'я. Стрінуться... думки мої там... Вірю... з твоїми думками, Літери нам не потрібні... Мати лиш треба Бажання. Гаряче стало від думок - Переплелись, мов ліани... Ніби... знайшов половину... Іншу свою... й воз'єднався.                     Master

*Доля та Недоля - в слов'янській міфології дві сестри-пряхи, що прядуть нитки доль людських (одна пряде довгу рівну нитку щастя, удачі, друга - нерівну, неміцну, що обіцяє важке або коротке життя)

13

Коментарі

117.11.10, 13:02

    Гість: Anafidream

    217.11.10, 13:04

    Умнички

      317.11.10, 13:19Відповідь на 1 від Инночка!

      дякую...давно не зустрічалися

        417.11.10, 13:20Відповідь на 2 від Гість: Anafidream

        Умнички взаимно и спасибо

          анонім

          517.11.10, 13:23

            617.11.10, 13:26

            +

              717.11.10, 14:25

              да, грустные мысли лучше из сердца выкинуть и открыться для светлых

                817.11.10, 18:20Відповідь на 5 від анонім

                  917.11.10, 18:20Відповідь на 6 від D_Angel

                  +давненько не видались... давненько
                  рад тебе

                    1017.11.10, 18:22Відповідь на 7 від Nila@

                    да, грустные мысли лучше из сердца выкинуть и открыться для светлых рад новой встрече, что-то ты ими не балуешь меня

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна