Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Не...

Не розпачливий зойк...                                         із душі виліта. Не тужливе зітхання...                                         з грудей моїх... лине. То верхівки дерев...                                        за вікном розхитав... Вітер... що важко назвати...                                                   грайливим. Осінь... холодом дмухає...                                                  в душу мою. Гомін чується ледве ...                                            журба журавлина. Осінь...                 знов ти до мене...                                                   перетворюсь... Я без  любові твоєї ...                                         в крижину. Дай мені, Осінь ....                                   хоч краплю... тепла... Дай мені, Осінь ....                                   хоч краплю... кохання! Осінь... ти Осінь ....                                   бач...  яка... золота... То ж бо й лишилось...                                      Що тільки... зітхання.
3

Коментарі

110.10.10, 13:25

    210.10.10, 18:18

      Гість: Anafidream

      315.10.10, 21:35

      яка гарно та лірично в тебе вийшло