Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Любов була?!..

Любов була?!...                       а чи ніколи у житті...                                                  ніколи, чуєш?!                                                                             не було того кохання?!...                                                                                                                   я вже не знаю... Була ,          здається, мить...                                     одна єдина...                                                          коли, можливо...                                                                                       ти... мене кохала. Не знаю                достовірно...                                      я того. Плин Часу...                     все зігнав до купи...                                                       все... І хтось...               зурочив наші почуття.                                                     І ти зневірилась...                                                                               в мені...                                                                                             та у коханні. Ти кажеш,                   що зустрінемось... колись...                                                                      Можливо... зорі іздалеку нам провістять...                                                      не близьку Путь.                                                                                    І ми зустрінемось...                                                                                                                   Мабуть... Кохання, дійсно...                             довго жевріти не вміє...                                                                   і це невпинно... І чи горіти рівно...                           а чи в пожежу  буйну...                                                                виростать...                                                                                     йому...                                                                                                кому це знать?! Але я буду...                   довго ждать...                                          Твоїх очей... зелених...                                                                                 світла... З тобою...                      буду...                                  Зустрічі... чекать! P.S. конструктивна критикаumnik приймається з задоволеннямdada
4

Коментарі

Гість: Anafidream

128.09.10, 17:56

Скільки пристасті!!! Браво, Майстре!!!

    Гість: Lina_Che

    228.09.10, 18:17

      328.09.10, 18:22Відповідь на 1 від Гість: Anafidream

      Скільки пристрасті!!! Браво, Майстре!!!І Вам дякуэмо... і в тому числі за "Спасибо"

        428.09.10, 18:23Відповідь на 2 від Гість: Lina_Che

        дякую, а очі чому такі великі?!

          Гість: невидим-ka

          528.09.10, 18:24

          Кохання Є, допоки вогник в серці
          не гаситься в зневірі почуттів...

            628.09.10, 18:33

            мне понравилось,очень искренне...и без паясничества

              Гість: Lina_Che

              728.09.10, 19:08Відповідь на 4 від Master

              дякую, а очі чому такі великі?!
              Дивуюсь, як ти вірш "збудував"? Молодець!

                828.09.10, 19:19

                  928.09.10, 20:00Відповідь на 5 від Гість: невидим-ka

                  Кохання Є, допоки вогник в серці
                  не гаситься в зневірі почуттів...

                    1028.09.10, 20:01Відповідь на 6 від sfera@

                    мне понравилось,очень искренне...и без паясничества дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна