Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Я знову бачу твої сльози...

                                                                                                    "Я перестала плакати дощем, Рясним і чистим, наче спрагле літо, Скупа сльоза та ще на серці щем, Душа черства. І як з цим далі жити?

 

Я перестала слухати весну,

Найгірше – просто чути перестала

Її красу, безмежно-голосну,

Що почуття промінням лоскотала.

 

Як віртуоз-скрипаль, по нервах біль,

Щоб все згадати, щоб усе відчути.

Я перестала вірити тобі,

А ніби зовсім перестала бути… "           Angel W

                                                                                                               http://blog.i.ua/community/2051/537736/  

І як мені вернути почуття?!.. Тебе мені... як повернути?! Як згадую... твої слова... Не можу знову я заснути. Як повернути літо нам?!.. Бо вже настала... в душах... Осінь... Як дати знову міць крилАм... З тобою так злетіти хочу! Я хочу ВЕсну повернуть... І повернути смак Бажання... І лише... тільки лиш... Кохання... Я знаю... допоможе нам. Коли ж ту зустріч нам чекать?!... Коли торкнуся рук я милих?! И знов почуємо слова... Що для Кохання берегли їх. Коли ж ти скажеш : "Я люблю?!" Тобі говОрю це давно я... Я знову бачу твої сльози... То сльози щастя... між дощу.                    

                                                                                                                                                                                                                   Master
7

Коментарі

116.09.10, 18:40

    216.09.10, 19:16Відповідь на 1 від AlisiyA

      анонім

      316.09.10, 19:28

      МОЛОДЦЫ!!!!

        416.09.10, 19:50Відповідь на 3 від анонім

        МОЛОДЦЫ!!!!дякую...
        приєднуйся

          анонім

          516.09.10, 19:54Відповідь на 4 від Master

          ні, на рідній мові я не тільки не пишу, навіть не розмовляю... це, що я написала - поріг моїх здібностей.... повинні ж в мене бути якісь недоліки, так? фух... еле сформулировала

            Гість: Anafidream

            616.09.10, 20:34

            получилось хорошо

              анонім

              716.09.10, 21:25

              ніжно... сподобалося

                816.09.10, 21:26Відповідь на 5 від анонім

                ні, на рідній мові я не тільки не пишу, навіть не розмовляю... це, що я написала - поріг моїх здібностей.... повинні ж в мене бути якісь недоліки, так? фух... еле сформулировалаа ты на русском... мы тебя поймем

                  916.09.10, 21:27Відповідь на 6 від Гість: Anafidream

                  получилось хорошоспасибо большое...

                    1016.09.10, 21:29Відповідь на 7 від анонім

                    ніжно... сподобалосядякую...
                    Якщо є якісь недоліки... велике прохання про це повідомити... буду вдячний

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна